תפריט
Search
Close this search box.
חיפוש
דברו איתנו

הידרותרפיה

שחייה הידרותרפית WEST

"הרופא אמר לי לשחות", "אמרו לי שאם אני לא אשחה אני איאלץ לעשות ניתוח" – אלו הם חלק מהמשפטים שניתן לשמוע מאנשים אשר חווים כאבי גב ומחפשים מוצא אחרון לפני ניתוח או אחריו.

בעקבות צורך הולך וגובר של אותם האנשים עם כאבי גב, צוואר, אגן, ברכיים וקרסול, עולם המים יחד עם צוות המאמנים והמטפלים, פיתח את טכניקת WEST (שחייה הידרותרפית).

WEST – הינה שיטת שחייה ייחודית שפותחה לאחר שעות צפייה רבות, התנסות ולמידה בעולם המים, ע"י צוות מקצועי הכולל: פזיוטרפיסטים, הידרותרפיסטים, מאמני שחייה ומטפלים מתחום הרפואה הסינית.

שיטה זו הינה פיתוח של תרגילי השחייה המתקדמת הנלמדת כיום ושחיית מבוגרים, ומותאמת לכל אדם בהתאם לרמת הגמישות, הקואורדינאציה, הכח, ההתמדה, יכולת השחייה והציפה שלו, וכן בהתאם לאיזורים השונים בגוף הדורשים התייחסות.

התמדה ואימון בשחייה בשיטה זו והבנת התועלות שבכך, משנים את אורח חייהם של השחיינים/המטופלים לטובה, תוך הבנת צרכי הגוף ומגבלותיו . כמו כן, שיטת שחייה זו מאריכה השרירים, שומרת על המפרקים, עוזרת בחילוף חומרים, משפרת את צריכת החמצן, עבודת הלב וכן את הריכוז.

בשחייה בסגנון חתירה עובדים בגוף כ- 180 קב' שרירים אותם אנו מפעילים במהלך פעולות פשוטות בחיי היום יום, והם אלו האחראים לתפקוד טוב ותקין של הגוף במהלך החיים.

כ- 80% מהאוכלוסייה לא שוחה נכון! זה הזמן להתנסות, ללמוד ולהצליח לשחות נכון ובהתאמה אישית.

לשיטת לימוד השחייה WEST >>

הנכם מוזמנים להצטרף למאות שחיינים ששינו את חייהם בעקבות שחייה בעולם המים.

שחייה הידרותרפית WEST

מוכנים לקפוץ למים?

07.08.22

לקוחות יקרים

ביום ראשון תשעה באב כל המרכזים של עולם המים פתוחים כרגיל למעט סניף קריית אונו – עירונית שיהיה סגור.

הסניף בבית נועם בקריית אונו בריכה טיפולית
פתוח כרגיל.