west logo heb white
תפריט
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
דברו איתנו

סניפים

תל אביב (נווה אביבים) – עולם המים תל אביב, לימוד שחיית חתירה בתל אביב, קבוצת מאסטרס בתל אביב

 קורס לימוד שחייה בתל אביב, שחייה למבוגרים, שחיית ווסט

אימוני מאסטרס בתל אביב, אימוני טכניקה למבוגרים בשיטת ווסט, קורס פחד מים בתל אביב, קורס לימוד שחייה למבוגרים בשיטת השחייה ההידרותרפית WEST 

בריכת נוה אביבים לאימוני מאסטרס, ממוקמת בלב שכונת נוה אביבים בתל אביב, בין רחוב לויטן 3 ליהודה הנשיא 34.

הבריכה היא בריכת "ר" המאפשרת לנו המאמנים ליצור חווית אימון יוצאת דופן והכוונה היא לתרגל בחלק מהימים על בריכה של 25 מ' ובחלק מהימים על 33.3 מ'.

האימונים בבריכה נעשים בימים א'-ה', בשעות הערב בין השעות 20:00-22:30, בהתאם לרמת השחיין או השחיינית.

מומלץ להגיע בימים ושעות קבועות ובהתאם ליכולת השחייה שלכם.

להסבר נוסף על קבוצות ה- WESTERS >> קבוצת שחייה לשיפור הטכניקה דרך השיטה ההידרותרפית WEST 

איך אני יודע מה זה כל אימון ומה בדיוק מתאים לי >>

  • בכל יום מתקיים גם אימון חזק, ואימון חזק יותר
  • מומלץ להתייעץ עם אורי סלע, בעלים של רשת מרכזי עולם המים ולספר לו קצת כמה אתם מתאמנים, איזה מרחק ומה הקצב  בדוא"ל: [email protected], והוא ישלח לכם את ההמלצה הכי נכונה עבורכם, על מנת לשמור על הגב התחתון, לשפר טכניקה ולא פחות חשוב, לשחות יותר מהר.

יצירת קשר

מכירות: 073-7579019

לכל נושא אחר ניתן לשלוח הודעת ווטסאפ למס' 054-8030080

כתובת: יהודה הנשיא 34

נווטו ישירות באמצעות ה- Waze >>

 

 

מהן הפעילויות  בעולם המים תל אביב:

קבוצת לימוד שחיית חתירה וגב למבוגרים בתל אביב- WEST – בקורס לומדים לשחות חתירה וגב ובעיקר לומדים את התאמת הסגנון בשיטת השחייה ההידרורתפית WEST. במילים אחרות, איך לגרום דרך הרפיית הגוף לצוף טוב יותר, לטפל בכאבים ולשחות הרבה יותר מהר מכל שיטה אחרת בעולם.

הסוד הגדול של שיטת השחייה ההידרותרפית WEST מושתת על 2 אלמנטים מרכזיים:

  1. שחרור והרפיית גב תחתון, גם אם יש לנו כאבים בגב התחתון וגם אם אין לנו, הרפיית הגב התחתון, מרפה לא רק את הגב אלא את האגן, ברכיים, קרסול וכף הרגל ובכך הגוף פשוט צף יותר טוב במים
  2. התאמת זוויות נכונות לגוף על מנת לשוט יותר נכון במים- לכל אדם מבנה גוף ייחודי, אותו מבנה ייחודי יכול לגרום לנו לשקוע, לפגוע בגוף וליצור "עצור" במים, ע"י התאמת הסגנון למבנה הגוף, לגוף נעים יותר, הוא מנצל את היתרונות שלו ( כוח, גמישות, ציפה, אלסטיות) ושם את החסרונות בצד ובכך אתם פשוט שטים מהר יותר במים.

** שילוב של 2 האלמנטים, פשוט גורם לכם גם ללמוד בקצב הרבה יותר גבוה וגם לשחות הרבה יותר מהר וללא כל מאמץ.

קבוצת לימוד שחיית חתירה למבוגרים בתל אביב- גילאי 60+ "WEST GOLD " – קבוצת לימוד שחייה למבוגרים בתל אביב שנקראת "WEST גולד" היא הדבר הטוב ביותר שקרה לכם אם אתם בגיל השלישי ורוצים ללמוד לשחות.

מאמני קבוצת לימוד השחייה למבוגרים בגילאי 60+ מבינים את ההיבט האנטומי, הפיסיולוגי והכאבים שנוצרים מתנועה לא נכונה ועובדים בהתאם. בנוסף לשחייה עצמה, נעבוד גם על להרפות את הצוואר, השכמות, פתיחת הנשימה ועוד…

שיטת העבודה מדויקת לגיל השלישי לא רק שתצליחו באמצעותה לשחות חתירה וגב, אלא תעניק לכם בנוסף את ארגז הכלים החשוב ביותר בחיים.

קורס שחייה במים עמוקים בתל אביב, קורס פחד מים " הידרופובייה" – בהרבה בתי ספר לשחייה דבר ראשון יעבדו איתכם על הוצאת בלונים במים והכנסת הראש למים, אצלנו בעולם המים נעבוד איתכם דבר ראשון על הורדת הסטרס לפני הכנסת הראש ורק אחרי שאנחנו מרגישים יותר רגועים במים נלמד להכניס ראש לפי שיטת ה- WEST
ולשחות ללא עומס על הצוואר וגב תחתון
נדאג לחוויה חיובית במים ללא סטראס וכאב 😊

קבוצת שחייה  בתל אביב לשיפור טכניקה- WESTERS – היא קבוצת שחייה לשיפור הטכניקה, לטיפול בכאבי גב תחתון, כתף, וצוואר דרך שחייה. לפעמים שינוי קטן כמו הרמת המרפק נמוך יותר, או יציאה לנשימה בתזמון מדוייק יותר לגוף, יכולים לשנות לכם את החיים מכאבים לחיוך, מתסכול לאושר שלא יתואר.

בקבוצת הטכניקה הייחודית WESTERS אנחנו נעבוד על כל ארבעת הסגנונות, נעבוד על טכניקה, טכניקה ועוד טיפה טכניקה תוך דגשים אישיים לא שחיין או שחיינית.

קבוצת מאסטרס בתל אביב – קבוצת המאסטרס של עולם המים בתל אביב היא אחת הקבוצות המגוונות ביותר הקיימות בישראל. בין השחיינים ישנם גם אלופי ישראל ושיאני ישראל המתחרים בתחרויות בארץ ובעולם, אך הרוב הגדול בכלל הגיע משיקום, כאבי גב תחתון ואשר דרך שיטת השחייה המיוחדת WEST הפכו את החיים מקצה לקצה והתחילו לשחות כדרך חיים. מאמני המאסטרס הם מאמני עילית עם נסיון של עשרות שנים באימון, טיפול ושיקום במים.

 

 

מה היתרונות של בריכת השחייה עולם המים רמת אביב/עולם המים תל אביב

לימוד שחייה בתל אביב

לימוד שחיית חתירה בתל אביב אף פעם לא היה קל יותר, מספר יתרונות שחובה לדעת כאשר רוצים ללמוד שחייה בתל אביב.

  1. מים חמים– טמפ' המים בבריכת עולם המים תל אביב, היא מושלמת ללימוד שחייה, בשלבי הלימוד הדבר האחרון שאנחנו רוצים כאשר אנחנו לומדים לשחות, זה להחזיק את הגוף, לחמם אותו, קור גורם לנו לאבד ריכוז ולא לדייק את התנועה שלנו, חום המים גם מאפשר לנו לעמוד רגועים כאשר המאמנת או המאמן מדגימים תרגילים, הדגש השלישי שקשור לחום המים זה שקל יותר לשחרר שרירים כאשר המים חמים יותר וכאשר המים יותר נעימים כך הגוף מצליח לשחרר גב תחתון, צף יותר וקצב הלימוד מהיר יותר
  2. מים רדודים– הבריכה בעומקים משתנים של 0.70 ס"מ ועד 2 מ' , היתרונות לקורסי השחייה בשיטה ההידרותרפית ווסט ולקורסי פחד מים ושחייה במים עמוקים הם עצומים. לא עוד לנסות להחזיק את הקיר, לא עוד כיווץ של הגוף, מים רדודים ובחירת העומק הנכון בכל שלב ושלב של הלימוד הוא סופר משמעותי.
  3. שקט– כמה כיף להתרכז שאפשר לשמוע מה אומרים, אין ילדים, אין צעקות, יש רק מים חמים, צוות מקצועי מדהים שניתן להתרכז טוב יותר, ריכוז טוב יותר יוצר הצלחה מהירה יותר.
  4. צוות מקצועי– צוות לימוד השחייה בתל אביב, הוא צוות וותיק עם שנים של ניסיון, בשחייה, אהבה לאנשים, טיפול וכמובן בשיטה ההידרותרפית WEST, מתוך כ- 150 מדריכים ומטפלים רק 40 מוכשרים ללמד וטפל דרך השיטה, כן ללא ספק רמת המקצוענות תורגש.

נתראה בעולם המים תל אביב

 

סינדי דויטשר- מנהלת ומנהלת מקצועית עולם המים תל אביב

סינדי מאמנת שחייה, ספורטרפיסטית, מאמנת מים פתוחים, מומחית לשיקום במים והידרותרפיה ואלופת ישראל למאסטרס, מאמנת מים פתוחים ומנהלת מקצועית של שיטת השחייה ההידרותרפית WEST ( שמופצת כיום ב- 160 מדינות בעולם) סינדי מובילה היום מגוון חופשות שחייה, טיולי שחייה ומחנות אימונים בשחייה במגוון יעדים בארץ ובעולם סינדי כבר מעל 15 שנה בעולם המים , נשואה לגיל ויש לה 3 ילדים מקסימים לכל התייעצות מקצועית מוזמנים לפנות אי [email protected]

מוכנים לקפוץ למים?

07.08.22

לקוחות יקרים

ביום ראשון תשעה באב כל המרכזים של עולם המים פתוחים כרגיל למעט סניף קריית אונו – עירונית שיהיה סגור.

הסניף בבית נועם בקריית אונו בריכה טיפולית
פתוח כרגיל.