תפריט
חיפוש
דברו איתנו

תל אביב (נווה אביבים) – עולם המים תל אביב

 עולם המים תל אביב נווה אביבים

אימוני מאסטרס בתל אביב, אימוני טכניקה למבוגרים בשיטת ווסט, קורס פחד מים בתל אביב, קורס לימוד שחייה למבוגרים בשיטת השחייה ההידרותרפית WEST 

בריכת נוה אביבים לאימוני מאסטרס, ממוקמת בלב שכונת נוה אביבים בתל אביב, בין רחוב לויטן 3 ליהודה הנשיא 34.

הבריכה היא בריכת "ר" המאפשרת לנו המאמנים ליצור חווית אימון יוצאת דופן והכוונה היא לתרגל בחלק מהימים על בריכה של 25 מ' ובחלק מהימים על 33.3 מ'.

האימונים בבריכה נעשים בימים א'-ה', בשעות הערב בין השעות 20:00-22:30, בהתאם לרמת השחיין או השחיינית.

מומלץ להגיע בימים ושעות קבועות ובהתאם ליכולת השחייה שלכם.

מי ששוחה החל ממהירות של 17.5 דקות ל-1000 מ', יכול לשחות בקבוצה שרמתה A1 או פועלים וכל שאר השחיינים והשחייניות המדהימים ומדהימות בשאר האימונים.

אם אני שוחה מעל 22:30 ל- 1000 מ' מומלץ בחום להגיע לאימוני הטכניקה " אימון WESTERS " באימון זה עובדים על התאמת הסגנון למבנה הגוף תוך שמירה על הגב התחתון.

להסבר נוסף על קבוצות ה- WESTERS >>

איך אני יודע מה זה כל אימון ומה בדיוק מתאים לי >>

  • בכל יום מתקיים גם אימון חזק, ואימון חזק יותר
  • מומלץ להתייעץ עם אורי סלע בדוא"ל: [email protected], על מנת להבין איזה אימון הכי נכון עבורכם.

אימוני מאסטרס בתל אביב

יצירת קשר

מכירות: 073-7579019

לכל נושא אחר ניתן לשלוח הודעת ווטסאפ למס' 054-8030080

כתובת: יהודה הנשיא 34

נווטו ישירות באמצעות ה- Waze >>

לימוד שחייה למבוגרים בתל אביב

קבוצת לימוד שחייה למבוגרים בתל אביב- WEST – בקורס לומדים לשחות חתירה וגב ובעיקר לומדים את התאמת הסגנון בשיטת השחייה ההידרורתפית WEST. במילים אחרות, איך לגרום דרך הרפיית הגוף לצוף טוב יותר, לטפל בכאבים ולשחות הרבה יותר מהר מכל שיטה אחרת בעולם.

קבוצת לימוד שחייה למבוגרים גילאי 60+ "WEST GOLD " – קבוצת לימוד שחייה למבוגרים בתל אביב שנקראת "WEST גולד" היא הדבר הטוב ביותר שקרה לכם אם אתם בגיל השלישי ורוצים ללמוד לשחות.

מאמני קבוצת לימוד השחייה למבוגרים בגילאי 60+ מבינים את ההיבט האנטומי, הפיסיולוגי והכאבים ועובדים בהתאם. בנוסף לשחייה עצמה, נעבוד גם על להרפות את הצוואר, השכמות, פתיחת הנשימה ועוד…

שיטת העבודה מדויקת לגיל השלישי לא רק שתצליחו באמצעותה לשחות חתירה וגב, אלא תעניק לכם בנוסף את ארגז הכלים החשוב ביותר בחיים.

קבוצת  לימוד שחייה למבוגרים עם פחד מים– בהרבה בתי ספר לשחייה יעבדו איתכם על הוצאת בלונים במים ועל הכנסת הראש למים. אנחנו, כמומחים לשיקום בהידרותרפיה, נעבוד איתכם במים על איך להוריד את רמת הסטרס בלי להכניס את הראש למים. באמצעות השיטה ההידרותרפית הייחודית אתם גם תלמדו לשחות, גם תבינו למה שקעתם והייתם בסטרס כל החיים משחייה וגם תרגישו מדהים בסוף הקורס.

קבוצת שחייה למבוגרים בתל אביב ווסטרס – היא קבוצת שחייה לשיפור הטכניקה, לטיפול בכאבי גב תחתון, כתף, וצוואר דרך שחייה. לפעמים שינוי קטן כמו הרמת המרפק נמוך יותר, או יציאה לנשימה בתזמון מדוייק יותר לגוף, יכולים לשנות לכם את החיים מכאבים לחיוך, מתסכול לאושר שלא יתואר.

קבוצת מאסטרס בתל אביב – קבוצת המאסטרס של עולם המים בתל אביב היא אחת הקבוצות המגוונות ביותר הקיימות בישראל. בין השחיינים ישנם גם אלופי ישראל ושיאני ישראל המתחרים בתחרויות בארץ ובעולם, אך הרוב הגדול בכלל הגיע משיקום, כאבי גב תחתון ואשר דרך שיטת השחייה המיוחדת WEST הפכו את החיים מקצה לקצה והתחילו לשחות כדרך חיים. מאמני המאסטרס הם מאמני עילית עם נסיון של עשרות שנים באימון, טיפול ושיקום במים.

 

מחכים לכם בבריכה,

צוות המאמנים של עולם המים

 

 שחייה למאסטרס בתל אביב

מוכנים לקפוץ למים?