073-7579019
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

שחיית תינוקות עם הורים

יתרונות חוג שחייה לתינוקות

שחיית פעוטות

שחיית פעוטות מתחילה מגיל שלושה חודשים ועד לגיל ארבע שנים. השחייה והפעילות מתבצעת במים יחד עם ההורים. הטמפרטורה החמה במים והאווירה הנעימה תורמים להתפתחות התינוק ומחזקים את הקשר עם ההורה.

הילד לומד לאהוב את המים ולהרגיש בהם בסביבה טבעית. התרגילים והמשחקים המגוונים עוזרים לחיזוק הגוף, שיפור שיווי המשקל, קואורדינציה, מערכת הנשימה והביטחון העצמי של התינוק.

בעולם המים, הבריכה פתוחה בכל ימות השנה, היא מחוממת ומותאמת במיוחד עבור מגוון הצרכים של הילדים.

אז מה עושים בשחיית פעוטות ומתי כבר שוחים פרפר?

חודש ראשון בשחיית פעוטות הוא חודש הסתגלות. התינוקות מסתגלים למדריך, לבריכה, לאווירה, למשחקים ולשירים.

לאחר חודש פחות או יותר, מתחיל שלב הצלילות או ליתר דיוק הכנסת הפנים למים. לאחר תקופת ההסתגלות, ממשיכים לעבוד על חיזוק השרירים, הקואורדינציה, שיווי משקל, נשימה והביטחון העצמי של הילדים וכל זאת מלווה בשירים, הרבה משחקים ואין סוף אהבה.

עד גיל שנתיים מכינים את הילד לשלב האמיתי, שלב השחייה. בגיל שנתיים אנו מתאמנים על עיגולים בידיים ובעיטות ברגליים. הילדים מצליחים לשחות 1-5 מטרים מתחת למים ללא הרמת הראש.

בגיל שלוש, הילדים מתאמנים עם סנפירים ועובדים חזק מאוד על חיזוק חגורת הכתפיים, על מנת להצליח להרים את הראש מעל המים ולנשום. בגיל שלוש עד ארבע, לומדים שחיית חזה באופן מלא (ידיים ורגליים) כמו שאנו המבוגרים יודעים לשחות!

לגבי שחיית הפרפר, ילדים שמתמידים פעם בשבוע עד גיל 4, 5, שוחים את כל ארבעת הסגנונות. מדהים, לא?

זמן שיעור:

השיעור מתבצע פעם בשבוע ביום קבוע עם מדריך קבוע, כל שיעור הוא 30 דקות, במהלך השיעור השחיין הקטן עובד מאוד קשה גם אם זה נראה שלא

מומלץ לקרוא את המאמר: איך להכין את ילידכם לשיעור שחית הפעוטות>>

שחיית תינוקות

הידרותרפיה לתינוקות

המדריכים

מדריכי עולם המים בעלי ניסיון רב. מדריכי שחית הפעוטות, בנוסף להכשרה הרגילה המקצועית, הם בעלי גישה מיוחדת לטיפול בגיל הרך. המדריכים הם אבני היסוד של עולם המים.

האהבה הרבה לעבודה עם תינוקות במים ביחד עם המקצועיות שלהם ושל העסק והינסיון הרב בעבר, הם שמאפיינים אותנו ומייחדים אותנו משאר המקומות.

שחיית פעוטות

על בריכת השחייה

שחיית פעוטות נערכת בבריכה מיוחדת ומתאימה לצרכים של הפעוטות והטיפולים השונים. מערכת בקרה ממוחשבת ומתוחכמת דואגת לבקר ולפקח בכל שנייה ביממה על רמת התחזוקה של הבריכה ומוסיפה אוטומטית את כל התוספים הנדרשים לפי תקנות משרד הבריאות. טמפרטורת המים היא 33 מעלות (בהשוואה לבריכה רגילה בה הטמפרטורה היא כ- 28 מע’). ביחד עם סירקולציה גבוהה מאד וכמות כלור נמוכה, היא הופכת לבריכה בטוחה ביותר לשחיה לפעוטות.

בבריכה עצמה ישנן מקלחות, תאי הלבשה ופינות החתלה לתינוקות. אין בעיית חניה במקום והיא בחינם לכל לקוחות עולם המים.

מה צריך להביא לשחיית הפעוטות?

חיתול שחיינים רב פעמי – ניתן להזמין בעולם המים.

מתי לא להגיע?

  • כאשר מקבלים חיסון – לא להגיע שלושה ימים אחרי.
  • כאשר הילד משלשל או חולה.

נא ליצור קשר עם המשרד להשלמת השיעורים.

נשאר להגיע עם אנרגיות טובות כי מצפה לכם חוויה מיוחדת במינה 🙂

חוג שחייה לתינוקות

לקוחות יקרים, ביום הבחירות הסניפים שלנו סגורים למעט סניף אקטיב שפתוח עד השעה 16:00