תפריט
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
דברו איתנו

אודות מרכזי השחייה וההידרותרפיה עולם המים

 

 

  צוות עולם המים הצוות הגדול והמקצועי בישראל

מרכז השחייה וטיפולי הידרותרפיה עולם המים

עולם המים מציע מגוון פעילויות בתחומי המים: לימוד שחיה לכל הגילאים, קבוצות שחייה מקצועיות, קבוצות שחיה לימודיות, שחית פעוטות עם הורים, הידרותרפיה, טיפולים מיוחדים במים, שחייה שיקומית קמפוס ללימוד מקצועות המים, אימוני ים למתחילים ומתקדמים, קורסי פחד מים ( הידרופוביה)- שחייה במים עמוקים, חופשות שחייה וטיולי שחייה ב- 30 יעדים בעולם ועוד.

לעולם המים 13 מרכזי שחייה וטיפול, מחוף שבי ציון בצפון ועד ראשון בדרום.

תוכלו גם להנות ממרכזי עולם המים בסניפים השונים: סניף תל אביב (בריכת נוה אביבים), רמת השרון (הסניף ממוקם בסמוך לכפר הירוק), קריית אונו (2 סניפים), ראשל"צ וחיפה. לעולם המים 

לרשימת כל סניפי עולם המים >>

הבידול של עולם המים

הייחודיות של עולם המים הינה בשיטת השחייה WEST אותה ייסד אורי סלע לאחר שנות ניסיון רבות במים

WEST הן ראשי תיבות של Water World Swimming Therapy 

השיטה הבריאה בעולם שמותאמת למבנה הגוף והיכולות שלכם, השיטה הטובה ביותר לטיפול בבעיות גב תחתון וצוואר. קצב הלימוד מהיר יותר מכל שיטה אחרת בעולם. שוחים מהר יותר עם פחות מאמץ!

7 מרכזים וקמפוס, מעל 100 מדריכים, מטפלים ומאמנים בשיטה זו.

אנו מחזיקים מדריכי עילית בלבד. כל מדריך ומדריך נבחר בקפידה רבה ועובר הכשרה מקצועית משמעותית. אנו לא מתפשרים על אף מדריך. המדריכים חוו אלפי שעות אימון ולימוד במים בשיטת ה-WEST. בנוסף להכשרתם המקצועית, הם נבחרו בגלל אהבתם הרבה למים ללימוד לטיפול והדרכה.

אורי סלע

אורי סלע, מייסד שיטת השחייה ההידרותרפית WEST והבעלים של רשת מרכזי עולם המים. מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים ,הידרותרפיסט ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים.

אורי הינו בעל תואר ראשון (של המרכז הבינתחומי) במנהל עסקים ושיווק.

 עבר השתלמויות וקורסים רבים בטיפול ואימון לכל הגילאים בתחומי תזונה, עיסוי, רפואה סינית ושיאצו. אורי מאמין כי אימון גופני נכון תורם מאד לאיזון וחיבור בין גוף ונפש, ומתייחס לטיפול במים כיעוד לחיים. בדרך זאת, כל מפגש עם שחיינים (קטנים כגדולים) בעולם המים מסתיים עם חיוך גדול.

אורי, ספורטאי ושחיין (השתתף בתחרויות ואליפויות שחיה בארץ ובחו"ל), מדריך ומאמן שחייה, התמודדות עם פחדים במים, שחיית פעוטות, מאמן ומטפל בנשים בהריון, מדריך שחייה שיקומית והידרותרפיה (וואטסו , ג'הארה וואטרדנס, הי צ', הלוייק), מייסד טכניקות שחייה לטיפול כגון שיטת WEST ונוספות, דייב מאסטר בצלילה, מאמן טריאתלון (שחייה, ריצה ואופניים), מדריך קרב מגע, ומדריך צניחה.

אורי שבר שיא עולם כאשר אימן ושחה ביחד עם חמשת מחבריו מקפריסין לישראל , במשחה השליחים הארוך בהיסטורייה 377 ק"מ ללא הפסקה ושבר שיא גינס עם חבריו כאשר הם שחו מירדן לישראל בים המלי במקום הנמוך והמלוח בעולם.

אורי גם הרצה על כוחו של הים ב- TEDx  ניקוסייה וכיום גם מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים

חזון וערכים

ייעוד עולם המים: 

“להעצים את אושרם ואיכות חייהם של אנשים דרך עולם המים”

עולם המים של אורי סלע מתגאה בערכים של מקצועיות, רגישות, מסירות, שואף לקדם כל אחד ואחת מלקוחותיו, מאמין בשוויון הזדמנויות ועוסק בתרומה לקהילה. ספורט ואורח חיים בריא הוא חלק אינטגראלי מחיינו, מסייע במציאת חברויות חדשות, משפר את הביטחון העצמי, משפר את זרימת הדם בגוף, מחטב את גופנו, מחזק אותנו פיסית ונפשית. סיוע בקידום ילדים פיזית ונפשית, הגדלת בטחון עצמי, מיומנות שחיה במים, מימוש יכולות אישיות וסיוע לאוכלוסיה בעלת מוגבלויות שונות.

תוכניות עתידיות

באכפתיות ואחריות רבה מוביל אורי את מרכז השחייה בהתאם לחזונו למקום טיפולי והישגי עם יחס אישי וחם. אורי מכיר אישית כל אחד ואחת מהמתאמנים במרכז, ועבורו שביעות רצון הלקוחות והצלחתם היא ההצלחה אישית שלו. במסגרת הרחבת המהלכים לשיפור שביעות רצון הלקוחות אורי תכנן והקים מרכז עילית בנתניה, עם שלוש בריכות (פעוטות, לימודית, טיפולית) וכיתות הוראה ללימוד תחומי טיפול ושחיה.

אורי מעוניין להפוך את הספורט בכלל וספורט מים בפרט לחלק מהתרבות הישראלית, להביא אלפי שחיינים עם מודעות לספורט לרמת שחייה גבוהה תוך כדי אימונים עצימים והשתתפות בתחרויות.

במהלך השנים האחרונות הוקם קמפוס במתחם סניף פולג במסגרתו אנו מעבירים למדריכים החדשים במקצועות המים המגוונים כגון: מדריכי הדרותרפיה, מדריכי שחייה/ פעוטות ועוד, את אהבתנו למים ואת כל הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים הרבות.

כמו כן אנו משתדלים לקיים ארועים שונים ומגוונים כגון מחנות אימונים בארץ ובעולם, ארועי שחייה, הרצאות וכו'.

לצד מנהיגות ויוזמה עסקית, רואה עצמו אורי מחויב לפעילות מובילה בקהילה. אורי סלע יזם, בשיתוף עם עמותת "עולם חסד" (עמותה התורמת ועוזרת לנזקקים בכל הארץ), פרויקט ייחודי שנקרא "מרגישים במים", להעלאת המודעות לספורט בקרב ילדים בסיכון. פרויקט זה הינו פרויקט מתמשך המשקף את האני מאמין של עולם המים של אורי סלע לגבי אחריות חברתית בעולמנו.

מוכנים לקפוץ למים?

07.08.22

לקוחות יקרים

ביום ראשון תשעה באב כל המרכזים של עולם המים פתוחים כרגיל למעט סניף קריית אונו – עירונית שיהיה סגור.

הסניף בבית נועם בקריית אונו בריכה טיפולית
פתוח כרגיל.