073-7579019
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

אודות מרכז השחייה עולם המים של אורי סלע

  • בית
  • אודות מרכז השחייה עולם המים של אורי סלע

אודות מרכז השחייה וההידרותרפיה עולם המים

מרכז השחייה וטיפולי הידרותרפיה עולם המים

עולם המים מציע מגוון פעילויות בתחום המים, לימוד שחיה לכל הגילאים, קבוצות שחייה מקצועיות, קבוצות שחיה לימודיות, שחית פעוטות עם הורים, הידרותרפיה, טיפולים מיוחדים במים, שחייה שיקומית ועוד.

מרכז עולם המים בפולג, נתניה שופץ ונבנה במיוחד לצרכנו. השקענו בו הרבה מאד משאבים כדי להביא אותו לאן שהוא היום.

בנוסף, תוכלו ליהנות ממרכזי עולם המים גם בסניף תל אביב (בריכת נוה אביבים), רמת השרון (הסניף ממוקם בסמוך לכפר הירוק), שחיית פעוטות בנמל תל-אביב (ב"דיאדה"), ולאחרונה השקנו את המרכז לשחיית פעוטות ברמת גן.

הבידול של עולם המים

הייחודיות שלנו והבידול משאר מרכזי השחייה הוא בכוח האדם שלנו. אנו מחזיקים מדריכי עילית בלבד. כל מדריך ומדריך נבחר בקפידה רבה ועובר הכשרה מקצועית משמעותית. אנו לא מתפשרים על אף מדריך. המדריכים חוו אלפי שעות אימון ולימוד במים. בנוסף להכשרתם המקצועית, הם נבחרו בגלל אהבתם הרבה למים ללימוד לטיפול והדרכה.

אודות אורי סלעאורי סלע

אורי סלע, הידרותרפיסט ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, ובעלים של רשת מרכזי עולם המים 

אורי הינו בעל תואר ראשון (של המרכז הבינתחומי) במנהל עסקים ושיווק.

אורי עבר השתלמויות וקורסים רבים בטיפול ואימון לכל הגילאים בתחומי תזונה, עיסוי, רפואה סינית ושיאצו. אורי מאמין כי אימון גופני נכון תורם מאד לאיזון וחיבור בין גוף ונפש, ומתייחס לטיפול במים כיעוד לחיים. בדרך זאת, כל מפגש עם שחיינים (קטנים כגדולים) בעולם המים מסתיים עם חיוך גדול.

אורי, ספורטאי ושחיין (השתתף בתחרויות ואליפויות שחיה בארץ ובחו"ל), מדריך ומאמן שחייה, התמודדות עם פחדים במים, שחיית פעוטות, מאמן ומטפל בנשים בהריון, מדריך שחייה שיקומית והידרותרפיה (וואטסו , ג'הארה וואטרדנס, הי צ', הלוייק), מייסד טכניקות שחייה לטיפול כגון שיטת WEST ונוספות, דייב מאסטר בצלילה, מאמן טריאתלון (שחייה, ריצה ואופניים), מדריך קרב מגע, ומדריך צניחה.

כיום אורי הוא גם הבעלים של אקדמיית עולם המים אשר מכשירה מאות מטפלים ומדריכים בשנה במגוון פעיליות במים כדון קורסי הדרכת שחייה, מים פתוחים, WEST , מדריכי שחיית פעוטות, קורס מטפלי הידרותרפיה  ועוד..

אורי שבר שיא עולם כאשר אימן ושחה ביחד עם חמשת מחבריו מקפריסין לישראל , במשחה השליחים הארוך בהיסטורייה 377 ק"מ ללא הפסקה

אורי גם הרצה על כוחו של הים ב- TEDx  ניקוסייה וכיום גם מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים.

חזון וערכים

עולם המים של אורי סלע מתגאה בערכים של מקצועיות, רגישות, מסירות, שואף לקדם כל אחד ואחת מלקוחותיו, מאמין בשוויון הזדמנויות ועוסק בתרומה לקהילה. ספורט ואורח חיים בריא הוא חלק אינטגראלי מחיינו, מסייע במציאת חברויות חדשות, משפר את הביטחון העצמי, משפר את זרימת הדם בגוף, מחטב את גופנו, מחזק אותנו פיסית ונפשית. סיוע בקידום ילדים פיזית ונפשית, הגדלת בטחון עצמי, מיומנות שחיה במים, מימוש יכולות אישיות וסיוע לאוכלוסיה בעלת מוגבלויות שונות.

תוכניות עתידיות

באכפתיות ואחריות רבה מוביל אורי את מרכז השחייה בהתאם לחזונו למקום טיפולי והישגי עם יחס אישי וחם. אורי מכיר אישית כל אחד ואחת מהמתאמנים במרכז, ועבורו שביעות רצון הלקוחות והצלחתם היא ההצלחה אישית שלו. במסגרת הרחבת המהלכים לשיפור שביעות רצון הלקוחות אורי תכנן והקים מרכז עילית בנתניה, עם שלוש בריכות (פעוטות, לימודית, טיפולית) וכיתות הוראה ללימוד תחומי טיפול ושחיה. אורי מעוניין להפוך את הספורט בכלל וספורט מים בפרט לחלק מהתרבות הישראלית, להביא אלפי שחיינים עם מודעות לספורט לרמת שחייה גבוהה תוך כדי אימונים עצימים והשתתפות בתחרויות.

לצד מנהיגות ויוזמה עסקית, רואה עצמו אורי מחויב לפעילות מובילה בקהילה. אורי סלע יזם, בשיתוף עם עמותת "עולם חסד" (עמותה התורמת ועוזרת לנזקקים בכל הארץ), פרויקט ייחודי שנקרא "מרגישים במים", להעלאת המודעות לספורט בקרב ילדים בסיכון. פרויקט זה הינו פרויקט מתמשך המשקף את האני מאמין של עולם המים של אורי סלע לגבי אחריות חברתית בעולמנו.

שינוי גודל גופנים