לקוחות יקרים, חזרנו! כנסו לעדכונים >>
מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

אימוני מים פתוחים – אימוני שחייה בים

DCIM101GOPRO

מה זה בכלל מים פתוחים? מהם אימוני שחייה בים? איך כדאי להתאמן? למה מומלץ להתאמן בקבוצה בכלל ובפרט בעולם המים?

שחייה בים היא אחד מענפי הספורט המדהימים ביותר שכבר לפני כמה שנים הפכה לענף אולימפי. זה היה רק עיניין של זמן- הכוח של הים, האנרגיה של הגלים, הרגיעה, השלווה והמאמץ כולם ביחד הופכים את החוויה של האימון בים לעצימה ועוצמתית במיוחד.

צוות המאמנים של עולם המים

DSC_0317

שלומית דקל ברק, סינדי דויטשר, עומר נווה, איילת נגלי, אורי סלע ואבישג טורק, גילי כהן ויונית נטף.

מביאים לכם משהו אחר בים, לא רק שחייה למרחקים אלא להכיר ולהבין את הים בצורה אחרת, כל שחיין או שחיינית יכולים למצות את הפוטנציאל האישי שלה או שלו באופן אישי אם זה שחיין ששוחה 130 ל-100 מ’ חתירה  ויכול לשחות עם עוד 5 אנשים ברמה ובקצב שלו או שחיינית שיודעת לשחות מעולה בבריכה אבל מחסום הים גורם לה לחרדה, או שחיינים מתחילים.

לכל שחיין או שחיינית מתאים משהו אחר ואנחנו מצד אחד רוצים לאתגר אתכם ולהביא אתכם לקצה ומצד שני להינות מהאימון ולדאוג לבטיחות הקבוצה ובטיחות של כל שחיין באופן אישי .

בטיחות באימונים-  פעמים רבות השחייה בים היא ללא נוכחות מציל ולכן אנחנו דואגים תמיד לשחות בזוגות או חמישיות….. וכך לגרום לכם לשחות בקצב משתנה, לפעמים לאט מהיכולת שלכם ולפעמים מהר יותר ובכך אתם מצליחים לשלוט בקצבים משתנים, להשתפר ולהינות מאווירה קבוצתית אבל יותר חשוב מהכל להיכנס לים ביחד ולסיים את האימון תמיד כולם ביחד, אין דבר כזה לשחות לבד.

פחד מים ופחד מהים- כמידי חודש נפתח קורס מים פתוחים לאנשים שחוששים לשחות בים או שאף פעם לא שחו בים, הקורס הזה חובה לכל אדם, כי השחיינים הטובים ביותר בעולם יכולים לקבל חרדה מהים.

קורס מים פתוחים למתחילים משלב את האלמנטים המדהימים ביותר שחשובים גם לשחיין המקצועי והכוונה היא שאנו מתאמנים על איך להיכנס לים, להתחבר לים ולא להיאבק בו, להרגיש את הגלים ולדעת איך להינות מהם, לשחות ישר ולא לכל הכיוונים  ובעיקר לדעת איך להינות מהקבוצה ומהאימון.

בעולם המים מאמינים ואוהבים את הים, מתאמנים באופן אישי, נמצאים בקו הראשון של תחרויות המים הפתוחים בארץ ואפילו בעולם, ממשחה פוסידון שהוא כיום משחה המים הפתוחים התחרותי הגדול במדינה, משחה ביכורי ים שהוא מרתון מים פתוחים, 10 ק”מ בחופי נתניה המדהימים, מחנות אימון בארץ ובעולם.

מה שנשאר לכם זה לשלוח מייל על מנת לקבל המלצה על התוכנית שהכי מתאימה לכם.

מועדי האימונים

איילת נגלי – חוף הצוק:

יום ראשון, חמישי ושישי בשעה 6:00 חוף הצוק צפון 


שלומית דקל ברק ויונית נטף – חוף דדו חיפה

ימי שלישי 06:30, ימי שישי 06:45 – חוף דדו חיפה

 

גילי כהן – חוף פלמחים

ימי שישי 06:30 – חוף פלמחים 

 

חוף פולג, נתניה

ימי שישי 08:30 – חוף פולג נתניה

 

שחייה בשיטת WEST במים פתוחים

שחיינים רבים יוצאים עם כאבי צוואר ולא מבינים למה זה קורה , שיטת WEST שפותחה במטרה לטפל בכאבי צוואר וגב תגרום לכם לראות לאן אתם שוחים, לפרק מתח , להתעייף יותר לאט ולשחות הרבה יותר מהר.

DSC_0386

בכל שנה מאות שחיינים לומדים ומגלים את הים ואת השחייה במים פתוחים. מומלץ לצפות בתמונה ולהבין עד כמה זה כיף עם לומדים לשחות בים בצורה נכונה.

1