מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

משקפת שחייה: העיניים של הילדים שלנו חשובות לנו – בואו נשמור עליהן גם בשחייה

  • בית
  • משקפת שחייה: העיניים של הילדים שלנו חשובות לנו – בואו נשמור עליהן גם בשחייה

איך בוחרים משקפת שחייה לילדים

כשהילד שלנו חוזר הביתה מחוג שחיה, אנחנו מצפים לראות אותו שבע רצון אחרי פעילות מהנה וחוויתית. מעבר למהלך השיעור או התנהלות המדריך וחברי הקבוצה ישנם פרמטרים חיצוניים שיכולים להשפיע על חווית הילד בשיעור, כמו בגד נוח, סנפירים במידתו והחשוב מכל – משקפת לעיניים.

משקפת שחייה נוחה מאפשרת לילד להתעסק בדברים העיקריים בשיעור השחייה ותוביל לכך שהילד ישחה יותר מהר ויבלה יותר זמן במים. הכי חשוב – המשקפת תמנע חדירת מים לעיניים של הילד ולא תכאיב לו, תעזור לו להנות מהשחייה ולאהוב את הפעילות.

אז רגע לפני שקופצים למים העמוקים ורוכשים משקפת – כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון:

  • התאימו את המידות – ראשית, וודאו כי המשקפת מתאימה במידותיה לפניו של הילד – משקפת קטנה מדי תלחץ על הפנים, משקפת גדולה מדי תאפשר כניסת מים פנימה שיפריעו לילד להתמקד בשחייה.
  • בחרו במשקפת העשויה מחלק אחד – משמע שהסיליקון ממנו היא עשויה לא יהיה מחובר בעזרת חלקי פלסטיק למיניהם. המשקפות בעלות התופסן נוטות להכאיב ולגרום לאי נוחות, כך שבסופו של דבר הילד יוותר על המשקפת.
  • בחרו במשקפת בעלת שתי רצועות בחלק האחורי שלה – הדרך הנכונה להלביש את הרצועות היא אחת מעל הקודקוד והשנייה מתחת לקודקוד/מעל הקוקו לבעלי שיער ארוך. לרצועה אחת אין אחיזה טובה של הראש והמשקפת תיפול שוב ושוב, על כן יש להמנע ממשקפת עם רצועה אחת.
  • טכנולוגיית Anti-Fog – חובה לוודא שהמשקפת כוללת טכנולוגיה זו, המונעת הצטברות של אדים. אם רוב מהזמן הילד עסוק בניסיון לראות משהו מבעד לאדים החוויה שלו נפגעת לחלוטין. אגב, כך גם לגבי משקפת שנשרטה מאוד, היא יכולה להוות גורם מטריד ומפריע – הן בעקבות השריטות על העדשה והן מפני שאם היה לה מנגנון למניעת הצטברות אדים, לרוב הוא יפגע ולא ימנע את האדים.

המשקפת המוצלחת ביותר בעיני היא BioFuse של ספידו, העשויה מחלק אחד, בעלת שתי רצועות מאחורה ויש לה מנגנון מונע אדים. פשוט וקל להתאים אותה לפנים, ניתן להדק אותה על הראש ולשחרר בלחיצת כפתור – מנגנון התאמה פשוט הוא קריטי מפני שהתאמה מדויקת של המשקפת למבנה הראש תוכל למנוע חדירת מים וכן לא לגרום לכאב בעקבות לחץ על הראש.

כאשר המשקפת היא איכותית, היא תמנע חדירת מים גם מבלי להדק מאוד את הרצועות.

איך מתאימים משקפת שחייה לילדים