תפריט
Search
Close this search box.
חיפוש
דברו איתנו

מרכז מידע

מרכז מידע

"חזרה בתזונה" – תזונה דרך קוד נשמה

 

תזונה נכונה

 

לפני שנתחיל ואספר לכם קצת על מה אני עובר באופן אישי, איך זה שהורדתי 4 ק"ג במשקל, מה עשיתי ומה אני מרגיש כרגע, חשוב לדעת קצת מה קורה היום בשוק התזונה:

כיום, ישנו מגוון רחב מאוד של שיטות תזונה: תזונה דרך סוג דם, תזונה ללא חממות, ללא גלוטן, עם גלוטן, דיאטת מיצים, טבעוני, צמחוני, "קרניבור"(המון שומן ובשר), מטבח מקרוביוטי, תזונאי ספורט, שומרי משקל, ג'לים, חטיפים, נוגדי חמצון, כדורי מלח ועוד…

ומה שהכי יפה, זה שכולם יודעים שמה שהם ממליצים הכי טוב לכם, כי ככה הם קראו, למדו או התנסו.

אבל הגוף שלנו מדבר אחרת, הגוף שלנו זקוק לאיזון מסוים ומה שבטוח – אנחנו אנשים שונים, שונים ביסוד – גדלנו אחרת, אנחנו ממוצא אחר, יש לנו אהבות שונות, יש דברים שטובים לנו באופן אישי לעיכול ולאחר ממש לא מתאימים.

"עופרן ", עופרה ורן מ"תורה-טבע" הם מדריכי אכילה ובעיקר מחנכים אנשים ועוזרים להם לחיות טוב יותר. נכון, הכל התחיל כעזרה לאנשים עם בעיות גופניות כמו מחלות, עייפות, תשישות, סרטן, נזלת, המצביעים על קריסת המערכת החיסונית  ועוד….

היום, לאחר מעל 20 שנה של ניסיון, ליווי של מאות ואולי כמה אלפי אנשים, בישול בכל רחבי העולם, עופרה ורן מציגים משהו שהוא לא רק מהפכני אלא הוא מטורף, אנרגטי ונכון לגוף.

"חזרה בתזונה " מדברת על הדברים החשובים לנו ביותר: מה אנחנו מכניסים לגוף, האם נכון לנו באמת לאכול כל יום בחוץ? האם זה שאכלנו לחם עם חיטה מלאה, גבינת עזים משובחת וירקות זה בריא לנו? לנו, הכוונה לכל אחד באופן אישי …

לפני הכל ולאט לאט אתה מבין ויודע שלמרות שאתה סמל הבריאות, או לפחות ככה חשבתי??!!! אני רחוק שנות אור מלהבין, להפנים ולתת לגוף שלי מעבר לחזון, עניין בחיים, זוגיות, אהבה, פרנסה, ילדים, אלא לתת לגוף שלנו את מה שהוא צריך.

חזרה בתזונה מחברת אותנו למקורות, למוצרי היסוד. מלמדת אותנו איך לבשל את האוכל, מה לקנות ומה לא, מה פוגע בנו ומה מותר לנו אם אנחנו באמת רוצים..

איך זה עובד?

ממלאים שאלון ושולחים לעופרה במייל [email protected] 

עם השאלון, ככל שאנחנו  ממלאים על עצמנו יותר פרטים ככה התזונה שלנו תהיה מדויקת יותר והתהליך של שינוי אורח חיים יהיה מהיר ונכון יותר.

חשוב מאוד לא להתחיל אם אינכם מוכנים לשינוי אמיתי. אם אתם באמת מוכנים ללמוד על עצמכם, אם אתם באמת רוצים לתת לעצמנו קצת יותר בחיים, וכן, זה כיף ענק, אבל ענק זה להיכנס קצת למבטח.

השאלון מגיע "למכשפות" או לפחות ככה מכנה אותם ערן שומרון, מנכ"ל עולם המים, איש ברזל ואולטרה מרתוניסט שנפצע בעבר בריצה, ודרך התזונה הטבעית והמותאמת הוא רזה 8 ק"ג והתחיל לטוס באימונים, גם בשחייה ובעיקר בריצה.

עופרה, יחד עם קבוצת מומחים בודקים אתכם אנרגטית – איך מאזנים את הגוף, איך מנקים אותו בהתאם למטרות שלכם ואז מתאימים לכם את התפריט. התפריט בחודש הראשון שונה במהותו מההמשך והתהליך מדהים.

 

דוגמא לתפריט יומי:

אורח חיים בריא ותזונה נכונה

( התפריט הוא אישי לכל אדם בצורה אחרת)

בבוקר :

מיץ גזר עם סלרי ותפוח ירוק

קווקר עם קומפוט של פירות ( את הפירות הכנתי יום יומיים לפני, מאגסים, תאנים, אפרסקים, תפוח אדום)

**אם יש לי אימון ארוך, במהלך האימון אני אוכל כמה פירות יבשים וג'ל (פירות יבשים: שקדים, צימוקים, תמרים ומשמש)

שתייה כליטר מים

צהריים:

אורז מלא עם ירקות מבושלים בתנור, דג בס בשמן זית, מלח פלפל גס

אחה"צ

פירות יבשים או סנדוויץ (שיפון 70% ומעלה )עם טחינה  או חומוס

ערב:

סלט ירקות גדול עם שמן זית מלח ופלפל. אם אני רעב אני מכניס גם פסטה מחיטה מלאה או דורום בפנים (הסלט עם עגבניות ללא הגרעינים וללא פלפלים).

 

איך כל זה התחיל?

הקשר בין תזונה נכונה לשחייה

דרך סדנא מדהימה שאנחנו עושים ומשלבים את שלושת האלמנטים של להיות אדם טוב יותר עם עצמך  ולהרגיש טוב.

האלמנטים בסדנת  BUCB הם (BE THE BEST U CAN BE) כתיבת חזון אישי, אימון שחייה בשיטת WEST ותזונה.

לכל מרכיב בסדנא יש את הייחודיות שלו וביחד …… זה חיבור מטורף של גוף נפש והכל בהתאמה אישית.

 

אז מה קרה לי באופן אישי?

מעבר לירידה במשקל, אני שוחה מהר יותר, מרגיש טוב יותר, אני לומד המון בחיים על מה וטוב לי ומה אני רוצה. בקיצור, כיף כיף כיף!

אימון ים - הקשר בין תזונה נכונה לשחייה

מוכנים לקפוץ למים?

07.08.22

לקוחות יקרים

ביום ראשון תשעה באב כל המרכזים של עולם המים פתוחים כרגיל למעט סניף קריית אונו – עירונית שיהיה סגור.

הסניף בבית נועם בקריית אונו בריכה טיפולית
פתוח כרגיל.