עדכונים שוטפים בצל שגרת הקורונה >>

ציוד מומלץ לשחיין מאסטרס , ווסטרס וילדים לאימוני השחייה

לכל אביזר שחייה יש מטרה , מהארכה של שרירים , שמירה על הצוואר והכתפיים , חיזוק חגורת הכתפיים ולא פחות חשוב גיוון באימונים

בעולם המים אנחנו מאמינים שכל שחיין , חייב 3 מוצרים כבר מהאימון הראשון , סנפירים גמישים, שנורקל שחיינים ושק ציוד (כמובן גם משקפת ובגד ים …)

תוכלו להבין טיפה על כל מוצר ומוצר , איך אנחנו משתמשים בו? ,למה ? ואיך הוא יקדם לכם את יכולת השחייה.

להזמנת ציוד לאחד מסניפי עולם המים יש לשלוח מייל למשרד עולם המים ואחד הנציגים יצור איתכם קשר 

info@swimming.co.il

 ציוד השחייה החובה לשחיין מאסטרס ובכלל הוא:

  1. סנפירים 
  2. שק רשת 
  3. שנורקל שחיינים
  4. קרש שחייה 
  5. פולי 
  6. כפות שחייה 

מעל שחיינים ספידו עולם המים 

 

להזמנת מעיל שחיינים >>

סנפירי שחייה גמישים:

הסנפירים הגמישים הם אחד האביזרים החשובים ביותר לשחייה, חשוב מאוד לא לטעות ולקנות סנפיר קצר ( זומרס) או סנפירי צלילה( סנפירי הצלילה נוקשים יותר והזומרס אם אתם לא שחיינים מקצועיים יכולים לגרום לכף לכאבים בקרסול ובגב התחתון) , כי כאשר מתחילים לשחות אנחנו רוצים לנצל את הסנפיר לגמישות , טכניקה וכמובן שינוי מבנה השריר. 

הדבר החשוב ביותר זה אלסטיות של כף הרגל , כאשר אנחנו משתמשים בסנפיר שחייה גמיש אנחנו יכולים לדייק בתרגילי הסגנון ולבנות לנו שריר שהוא סוג של בולם זעזועים, אותו בולם זעזועים יעזור לנו ללכת יותר טוב, ישמור לנו על היציבה וכמובן בעתיד גם יגרום לנו לשחות יותר מהר.

שנורקל שחיינים:

שנורקל השחיינים אומנם התחיל מהשחייה המקצוענית אבל בעולם המים אנחנו משתמשים בשנורקל בעיקר על מנת לשפר תנועה, הורדת סטרס ובמקרים רבים לנטרל את הנשימה ובכך לשמור על הגב התחתון והצוואר.

השנורקל הוא ממש מאמן אישי ללא מאמן שאנחנו טועים או יוצרים סטרס על הצוואר או הכתף בזמן השחייה , הגוף שוקע ואנחנו בולעים מים , בצורה הזאת אנחנו יודעים שחתכנו קו סימטריה , הפלנו את הראש ושחינו לא נכון.

שחיינים רבים אומרים שהקושי שלהם בשחייה הוא הנשימה והם כמובן טועים , השנורקל מאפשר לנו לשפר את הסגנון וכאשר הסגנון נכון ואנחנו צפים , הנשימה קלה הרבה יותר.

כפות שחייה:

כפות השחייה הם ממש החדר כושר האישי של השחיינים , הם מגדילים את שטח הפנים של כף היד , שומרים על רפיון כף יד  ובעצם השחיין עובד על כל הפלג הגוף העליון כ- 30% יותר

מה בכל זאת היתרון של כפות השחייה על פני חדר כושר ?  כפות השחייה שומרות על על השריר הארוך של השחיין ולא מקצרות אותו.

חשוב להבין שכדאי מאוד לשפר טכניקה ובמיוחד ללמוד לשחות בשיטת WEST ( שיטה הידרותרפית לשמירה על הגב התחתון ) תוך התאמת סגנון למבנה הגוף ובכך לא ליצור נזק בכתפיים בזמן השימוש בכפות.

מומלץ לקרוא עוד על השימוש בכפות שחייה , איך מתאימים אותם ואיך מתחילים לשחות עם כפות שחייה ללא פגיעה בכתפיים >>>

פולי שחיינים – מצוף שחייה שמנטרל את עבודה הרגליים

פולי שחיינים הוא אותו מצוף שחייה ששחיינים משתמשים בו בשילוב עם כפות השחייה , על מנת לנטרל את הרגליים בצד אחד ומצד שני להציף את הרגליים שלא יפלו 

כובע סיליקון עולם המים

כובע שחייה סיליקון 

משקפת שחייה ספידו fastskin  

 

משקפת שחייה פוטורה ביופיוז 

שק ציוד עם כיסים 

שק ציוד לשחיינים 

בגד ים עולם המים ספידו אנדורנס

פונצ’ו שחיינים