עדכונים שוטפים בצל שגרת הקורונה >>

What’s up? Watsu

קצת מאירועי הפרקים הקודמים…

לכל מי שלא הספיק לעקוב ולכל מי שלא יודע, עברו כבר 10 שיעורי שחייה ומשחיינית חובבנית שאין לה מושג בחתירה, הפכתי לחובבת חתירה מושבעת. כזאת ששוחה כבר חצי קילומטר ללא הפסקה ועוד עם דופק נורמאלי לחלוטין :-).

בעזרתו של “אדון בונז’ור” (אורי סלע למביני עניין) שיפרתי מהירויות, זמנים ותנועות, הסגנון נהיה יותר רך, התנועות הפכו לארוכות וכמעט ללא מאמץ ברגליים …. מי היה מאמין?!? כנראה שאם הייתם שואלים אותי לפני 10 שיעורים, גם אני לא הייתי מאמינה.

לפעמים נראה כי גם אורי גם לא מאמין ואומר לי: “בואי נעשה את התרגיל הזה שוב, אולי יצא לך פוקס?”…. אז כנראה שזה לא “פוקס” ובאמת השתפרתי.

יותר מכך, בשבת האחרונה כאשר התאמנתי עם חיים הצלחתי לשבור את השיא שלי ב-20 בריכות רצוף, (כן, 500 ק”מ ללא הפסקה) ב-15 דקות ו-46 שניות!!! וזה עוד לא בשיא המהירות שלי!

בעודי כותבת על השיעורים שעברתי, אני מתחילה להבין שהזמן שוב טס לי ושאוטוטו זה נגמר ואתם יודעים מה? ממש לא בא לי.

אני נהנית מכל רגע ובא לי להמשיך ולהאריך תנועות ובעיקר להאריך את הסשן הזה בעוד כמה חודשים… במיוחד אחרי המפגש שלי עם ה”וואטסו”.

What’s?

Watsu?

אז ככה, באחד השיעורים האחרונים, כבונוס על עבודתי הקשה (ועל ה”פוקסים”) חיכתה לי הפתעה אמיתית – מתנה בצורת שיעור וואטסו עם מיכל.

וואטסו היא שיטה טיפולית לשחרור והרפיה במים. פשוט מתנה למי שרוצה להירגע, לשחרר, לרחף במים וליהנות. זה הרגיש לי כמו ריקוד במים, עצמתי עיניים והתמסרתי ל”ריקוד”.

השיטה גם מיועדת לטיפול והקלה בכאב פיזי, לחץ או מתח שיש בגוף. אני יכולה להעיד על עצמי שנהניתי מכל רגע, היה שווה לקום בבוקר, להגיע לאימון ואז לקבל את ההפתעה הנעימה הזאת שהשאירה את אותותיה על הגוף והנפש כמה שעות וגם כמה ימים לאחר מכן.