לקוחות יקרים, חזרנו! כנסו לעדכונים >>
מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

“משחה ביכורים” – “משחה הרצליה”

פורסם בקטגוריה: כללי ,
  • בית
  • כללי
  • “משחה ביכורים” – “משחה הרצליה”
ציוצים וחוויות של “בא בימים”

“משחה ביכורים” הגיע לסיומו ואני על הפודיום, לצדו של פדרו הורדנס ועלי ולטש. קצת מתרגש שמח ועולז וכבר חושב ומקווה למשחים הבאים במקווי מים אחרים: הים היוני, מפרץ סן פרנסיסקו – אלקטרז. כמו שנאמר “בא בימים”. חולף שבוע וחברי עמיר, שייט קיאקים ותיק, מספר לי על “משחה הרצליה” שהוא יחד עם חבריו עתידים ללוות. שבת ה – 8 לחודש ואני מתייצב בחוף הנכים בהרצליה. כעבור כשעה המשחה מסתיים ומתברר שמסלול ה – 3 ק”מ ‘צמח’ (על פי שעוני) ל – 3.6 ק”מ. בדיקה קצרה עם משתתפים נוספים מאמתת את תמונת המסלול. ושוב אני על הפודיום (ראה מסקנות בהמשך), גאה במדליה הנוספת שאציג בפני נכדיי.

תודות: תודה לך אורי על המקום וההזדמנות ללמוד את רזי השחייה. תודה, שנתת לי הזדמנות לפגוש קבוצת אנשים נעימה, שהרוב בה נאמר בדרך של אמירת ‘הי’ מלווה בחיוך. לא צריך לדבר ורצוי  שלא במים.

תודה לך תומר, המאמן, שאימן, הדריך ושחה ליד ולרוב לפניי. ובעיקר תודה לך על מבט התהייה הקל שהפנת כלפיי כשהגעתי לאימון הראשון אתך בים. “הנה מגיע עוד מישהו שאצטרך להוציא מהמים” כך, נדמה לי, היה רשום על פניך. כלפי חוץ לא הגבתי, שמרתי על “קוליות”, אבל בפנים החלטתי שאני חייב להוכיח…. לעצמי… אז תודה גדולה לך. אתה באמת המאמן הגדול מכולם.

לנמרוד שלא ויתר וסיים את משחה ה – 10 ק”מ. נמרוד שותפי לטבילות הבקר המוקדמות בים, בחודשי החורף: ינואר, פברואר, מרץ אפריל ומאי השתא, שנערכו בחוף הדולפינריום כשכל מה שרשום על פנינו הן השאלות: “מה עשינו רע שאנחנו פה בשעה זו? ולמה תמיד אנחנו?” עמדתי על החוף וחיכיתי לך כמו אב הדואג לבנו (שזה קרוב לוודאי הפרש מניין השנים בינינו). שמחתי אתך שלא ויתרת והצלחת. וואלה, שאפו! וכה לחי!  מסקנות:

  1. בקבוצת הגיל שאני שייך אליה חשוב יותר להשבית מתחרים על מנת להבטיח ולהגיע למקום טוב – (מתבדח כמובן).
  2. מרחק המשחה המוצהר הוא בגדר המלצה. מרב הסיכויים שמסלול השחייה יהיה ארוך יותר.

הצעת ייעול:

  1. במשחה הבא להתחיל בארוחה ובחלוקת המדליות ורק אלה שחפצים ילכו לאחר מכן לשחות. זה יעיל וחוסך זמן – (מתבדח כמובן).

לסיכום מצאתם חן בעיניי אנשים, מצאתם חן בעיניי. להתראות במים. גדי.