073-7579019
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

פרויקט “WEST 100” – הזדמנות של פעם בחיים ובחינם!!!!

אנו נרגשים להציג בפניכם פרויקט ייחודי של עולם המים שעומד לשנות את חייכם (או יותר נכון, את אלו שהולכים להיבחר לפרויקט)!

אם אתם/ן גבר או אשה עד גיל 60 ושוקלים מ- 100 ק”ג ומעלה ואין לכם פחד מים (מספיק שאתם מצליחים לשחות בריכה אחת ללא פחד) – זה בשבילכם!

תנאי נוסף להרשמה הוא המוכנות לחשיפה, תיעוד התהליך שלכם ופרסומו. החשיפה תעזור לכם להתמיד בתהליך, וקרוב לוודאי שתשפיע על אנשים נוספים לעשות תהליך נכון ומדויק של שינוי הגוף.

מבין כל המגישים מועמדות, 10 אנשים בלבד הולכים לעבור תהליך נדיר, ראשון מסוגו בישראל – הכולל שיקום הכושר הגופני שלכם, הורדה במשקל וחיזוק הגוף לכל החיים!

מה מקבלים בפרויקט?

עשרת הנבחרים הולכים לקבל מתנה נדירה – במשך 8 חודשים הם יגיעו פעמיים בשבוע לעולם המים פולג בנתניה, לשילוב נדיר של שחיית WEST שמטרתה שינוי מבנה הגוף, ובסופו של דבר, כל אחד מהמשתתפים יירד בצורה משמעותית במשקל ויקבל כלים להצלחה ולשמירה על ההישיגים אליהם הגיע – חיטוב הגוף, שמירה על הצוואר, הגב, הברכיים והקרסול, למנוע ניתוחים, והכל הכל ללא תשלום.

בסיום התהליך, כל אחד יוריד לפחות עשרה אחוז ממשקלו, ועשרים אחוז מאחוזי השומן – שזה דבר מאוד משמעותי.

נבנה אתכם יחד בולם זעזועים לחיים מבחינה פיזיולוגית.

פרויקט WEST 100מובילי פרויקט WEST 100

אורי סלע – הבעלים של רשת מרכזי עולם המים

סינדי דויטשר – מנהלת ומנהלת מקצועית עולם המים פולג, הידרותרפיסטית, מאמנת שחייה ומאמנת מים פתוחים

נטע בן טוב – מנהלת ומנהלת מקצועית עולם המים רמת השרון, אלופת אירופה בשחייה צורנית, הידרותרפיסטית ומדריכת שחייה

למה לא פרויקט קצר?

אז למה באמת לא פרויקט קצר יותר, של 3 חודשים או חודשיים מרוכז כמו שכולם אוהבים לעשות? כמו לדוגמא הפרויקט של “יורדים בגדול”?

אנחנו לא מאמינים בלרדת בגדול, אלא ליצור בוסט מסוים לחיים וחיטוב הגוף. מרבית האנשים שעברו ניתוח לקיצור קיבה או ירדו 30 ק”ג בבת אחת, לא הצליחו בתהליך לאורך זמן. אנחנו רוצים לתת לכם כלים שיחזיקו לכל החיים!

אז איך זה יעבוד?

בשלב ההתחלתי, בשלושת החודשים הראשונים, לא נדבר אתכם בכלל על מה צריך או לא צריך לאכול, אפשר לאכול הכל. הסיבה היא שלעשות הכל בבת אחת, מוביל בד”כ לכישלון בטווח הרחוק. כמו לדוגמא אותם אנשים שמחליטים להפסיק לעשן בבת אחת, ואז מיד מעלים במשקל…

בשלב ההתחלתי, אנחנו רוצים שכל אחד יתאמן רק בשחיה, שום גירוי נוסף, רק כדי להתרגל למשבצת זמן. פיזיולוגית, לוקח לבן אדם חודש אחד להסתגל למשבצת זמן – כלומר, בחודש הראשון אנחנו רק מתרגלים להסתגל למשבצת זמן לשחייה, ללבוש בגד ים מעוצב של ספידו (בשאיפה שמידת בגד הים תשתנה במסגרת התהליך), לפנות מקום בלו”ז שלנו לצורך כך, כי זה הדבר היחיד שאתם רוצים לעשות באותו זמן למען הבריאות, הפרנסה, הזוגיות ולמען איכות החיים. רק בשבילכם.

לאחר חודש, אם תרצו או לא, הגוף מתחיל להתחזק. ואז נעבור מהשלב הטכני לשלב שעובד יותר על טווח האירובי הנמוך.

למה דווקא שחייה?

ראשית, בלי קשר לשחייה, לגוף שלנו לוקח שלושה חודשים להתחזק, וששה חודשים לוקח לו להתחיל להאריך את השרירים. בד”כ, אנשים עם משקל עודף שמתחילים לעשות הליכה או ריצה או כח, מיד נפצעים מאחר והגוף שרגיל לסחוב משקל רציני נמצא כבר במצב של מפרק שחוק וכואב. במים לעומת זאת, אנחנו ללא נשיאת משקל. בשחייה אין לחץ על המפרקים ובסגנון השחייה WEST מתאימים את הסגנון למבנה הגוף – כלומר, סגנון השחייה מותאים אישית למשקלכם הספציפי, גמישותכם, גילכם ומינכם.

לאחר 3 חודשים, תרגישו שאתם מתחילים פשוט “לעוף” ואז גם נתחיל יחד עם תזונאית שלב אחרי שלב, לשנות ולהתאים – כך שבבקשה, אל תעשו שום שינוי תזונתי בשלב ההתחלתי.

רוצים לקבל במתנה את התהליך שעולה מעל עשרת אלפים שקלים? 

כל אדם, גבר או אשה עד גיל 60 ממשקל של 100 ק”ג ומעלה, שלא סובלים מפחד מים, מוכנות לחשיפה והתחייבות להגעה 3 פעמים בשבוע אל עולם המים פולג  ורמת השרון – מלאו את פרטיכם בטופס מטה, ומי יודע – אולי תהיו אלו שתזכו להיכנס לתהליך!

מוזמנים כמובן גם לשתף!