073-7579019
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

פרויקט “WEST 100” – שינוי אמיתי במבנה הגוף והיכלות דרך שחייה, תזונה ואורך חיים בריא

פרוייקט WEST 100, איך תצליחו לשנות הרגלי תזונה וחיים, למה פרוייקט ווסט 100 יכול וישנה לכם את החיים?

אנו נרגשים להציג בפניכם פרויקט ייחודי של עולם המים שעומד לשנות את חייכם 

אם אתם/ן גבר או אשה עד גיל 70 ושוקלים מ- 100 ק”ג ומעלה ואין לכם פחד מים (מספיק שאתם מצליחים לשחות בריכה אחת ללא פחד) – זה בשבילכם!

מומלץ לקרוא את המאמר:  למה חובה להתחיל בשחייה שרוצים לרדת במשקל>>

מה מקבלים בפרויקט?

 במשך 8 חודשים אתם תגיעו פעמיים בשבוע לעולם המים פולג בנתניה( או לרמת השרון), לשילוב נדיר של שחיית WEST שמטרתה שינוי מבנה הגוף, ובסופו של דבר, כל אחד מהמשתתפים יירד בצורה משמעותית במשקל ויקבל כלים להצלחה ולשמירה על ההישיגים אליהם הגיע – חיטוב הגוף, שמירה על הצוואר, הגב, הברכיים והקרסול ומניעת ניתוחים.

בסיום התהליך, כל אחד יוריד 20% ממשקלו, ועשרים אחוז מאחוזי השומן – שזה דבר מאוד משמעותי.

הגוף יבנה לעצמו בולם זעזועים לחיים

פרויקט WEST 100מובילי פרויקט WEST 100

אורי סלע – הבעלים של רשת מרכזי עולם המים

סינדי דויטשר – מנהלת ומנהלת מקצועית עולם המים פולג, הידרותרפיסטית, מאמנת שחייה ומאמנת מים פתוחים

נטע בן טוב – מנהלת ומנהלת מקצועית עולם המים רמת השרון, אלופת אירופה בשחייה צורנית, הידרותרפיסטית ומדריכת שחייה

למה לא פרויקט קצר? למה מסוכן לרדת מהר במשקל למי ששוקל מעל 100 ק”ג?

אז למה באמת לא פרויקט קצר יותר, של 3 חודשים או חודשיים מרוכז כמו שכולם אוהבים לעשות? כמו לדוגמא הפרויקט של “יורדים בגדול”?

אנחנו לא מאמינים בלרדת בגדול, אלא ליצור בוסט מסוים לחיים וחיטוב הגוף. מרבית האנשים שעברו ניתוח לקיצור קיבה או ירדו 30 ק”ג בבת אחת, לא הצליחו בתהליך לאורך זמן. הם ירדו במשקל ועלו שוב, בעצם פעם נוספת אותם אנשים נכשלו , הכישלון הוא דבר אחד אבל הנזק למערכות הגוף הוא המפחיד ביותר.

אנחנו רוצים לתת לכם כלים שיחזיקו לכל החיים!

אז איך זה יעבוד?

בשלב ההתחלתי, בחודש עד  חודשיים , לא נדבר אתכם בכלל על מה צריך או לא צריך לאכול, אפשר לאכול הכל. הסיבה היא שלעשות הכל בבת אחת, מוביל בד”כ לכישלון בטווח הרחוק. כמו לדוגמא אותם אנשים שמחליטים להפסיק לעשן בבת אחת, ואז מיד מעלים במשקל…

בשלב ההתחלתי, אנחנו רוצים שכל אחד יתאמן רק בשחיה, שום גירוי נוסף, רק כדי להתרגל למשבצת זמן. פיזיולוגית, לוקח לבן אדם חודש אחד להסתגל למשבצת זמן – כלומר, בחודש הראשון אנחנו רק מתרגלים להסתגל למשבצת זמן לשחייה, ללבוש בגד ים  (בשאיפה שמידת בגד הים תשתנה במסגרת התהליך), לפנות מקום בלו”ז שלנו לצורך כך, כי זה הדבר היחיד שאתם רוצים לעשות באותו זמן למען הבריאות, הפרנסה, הזוגיות ולמען איכות החיים. רק בשבילכם.

לאחר חודש, אם תרצו או לא, הגוף מתחיל להתחזק. ואז נעבור מהשלב הטכני לשלב שעובד יותר על טווח האירובי הנמוך.

למה דווקא שחייה?

ראשית, בלי קשר לשחייה, לגוף שלנו לוקח שלושה חודשים להתחזק, וששה חודשים לוקח לו להתחיל להאריך את השרירים. בד”כ, אנשים עם משקל עודף שמתחילים לעשות הליכה או ריצה או כח, מיד נפצעים מאחר והגוף שרגיל לסחוב משקל רציני נמצא כבר במצב של מפרק שחוק וכואב. במים לעומת זאת, אנחנו ללא נשיאת משקל. בשחייה אין לחץ על המפרקים ובסגנון השחייה WEST מתאימים את הסגנון למבנה הגוף – כלומר, סגנון השחייה מותאים אישית למשקלכם הספציפי, גמישותכם, גילכם ומינכם.

לאחר 3 חודשים, תרגישו שאתם מתחילים פשוט “לעוף” ואז גם נתחיל יחד עם תזונאית שלב אחרי שלב, לשנות ולהתאים – כך שבבקשה, אל תעשו שום שינוי תזונתי בשלב ההתחלתי.

להרשמה לפרויקט