תפריט
Search
Close this search box.
חיפוש
דברו איתנו

הקמפוס של עולם המים – עולם שלם של הכשרת מדריכים ומאמנים מעל ומתחת למים

קורסים למדריכי שחייה, מטפלים במים ועוד

כבר שנים שעולם המים הנו הגוף המוביל בתחום השחייה וההידרותרפיה בישראל. מאות מדריכים ומטפלים עברו תחת ההדרכה המסורה של הצוות הבכיר של עולם המים והמרצים הטובים ביותר בכל תחום ותחום.

לפני שנים אמרנו לעצמנו שיום אחד אנחנו נכשיר את המדריכים של הדור הבא, הרי אנו יודעים מה אנו מחפשים במדריך שיעבוד איתנו – מה חשוב שהוא יקבל, לאלו כלים זקוק מדריך שחייה במים פתוחים, הידרותרפיסט, מדריך WEST או מדריך לשחיית פעוטות, על מנת להיות טוב יותר ומדריך מעולה.

אלו קורסים אנחנו מציעים?

  • קורס מטפלי הידרותרפיה
  • קורס מדריכי מים פתוחים
  • קורס מדריכי שחיית פעוטות

מה בכל זאת הסוד שלנו?

הסוד שלנו הוא שאין לנו סודות מקצועיים. אנחנו, בקמפוס של עולם המים מאמינים בהעברת ידע. לתת הכל, את כל מה שעשרות אלפי מטופלים שהגיעו אלינו עם מגוון בעיות שונות, לימדו אותנו. 

עשרות הפעמים שטעינו בדרך, השיטות החדישות בעולם, אנחנו בוחרים את אלה שמעבירים את הידע שלהם באהבה.

מי מרצה בקמפוס של עולם המים ולמה?

אנו מביאים את טובי המרצים, לא אלה עם הפרפסורה, אלא את האנשים הכי מעניינים שנמצאים בעולם על מנת להעביר ידע. כאלה שבאים עם "פאשן" מטורף ללמד.

חצי מהמרצים בכל קורס וקורס הם המדריכים והמטפלים מעולם המים. אלו אותם מדריכים שקיבלו את חוות הדעת הגבוהה ביותר גם מהמטופלים שלהם וגם מהסטאז'רים שהם ליוו.

למה קורס מטפלים בהידרותרפיה של עולם המים הוא המקום הכי טוב ללמוד הידרותרפיה בישראל?

אנחנו בעולם המים מאמינים שבכדי להיות מטפל הידרותרפיה מעולה צריך לקבל כלים מעשיים. לא רק ללמוד את החלק העיוני, אלא ובעיקר ללמוד את המים, את היכולות שלהם ולקבל מאיתנו את האהבה האינסופית לטיפול במים.

לכן, בקורס ההידרותרפיה הדגש הוא על התרגול המעשי. תקבלו הרבה שעות מים, המון מפגשים עם המדריכים שלנו שיעבירו לכם את הידע העצום שיש להם, תקבלו כלים לעבודה עם אוכלוסיות שונות כמו נשים בהריון, פעוטות, ילדים והגיל השלישי, ובעיקר תצאו מוכנים כבר לעבודה במים.

לפרטים נוספים >>

למה קורס מדריכי שחייה למים פתוחים הוא הקורס הכי טוב בישראל?

קורס מדריכי שחייה במים פתוחים

כשמדובר על קורס מדריכי שחייה ומאמנים למים פתוחים זה קל, הקורס הוא פשוט הקורס היחיד בישראל ולכן הוא הכי טוב. 

עולם המים בשיתוף המכללה האקדמית וינגייט מביא את המרצים ואנשי המפתח בקורס. מאורי סלע, המוביל כיום את תחום המים הפתוחים, המאמן הלאומי למים פתוחים חנן גלעד, עומר נווה בתרגול כדור-מים, הדר בן דרור מאמנת נבחרת ישראל בשחייה וחלק מהוועדה האירפאית למים פתוחים, איילת נגלי, סינדי דוייטר, יוסי סוקולוב על נפלאות וסכנות הים, הדרכת SUP ועוד….

לפרטים נוספים >>

למה קורס מדריכי שחיית פעוטות הוא הקורס הכי טוב בישראל?

כמרכז המוביל של שחיית פעוטות בארץ, הכשרנו וליוונו אינספור מדריכים. יש לנו ידע עצום בשחיית פעוטות, המדריכים שלנו הם מהשורה הראשונה ובעלי רקע נרחב לא רק בשחיית פעוטות, אלא גם בתחום ההתפתחות תינוקות וילדים, הידרותרפיה ועוד.

בקורס ילוו אתכם מיטב המדריכים שיתנו לכם כלים מעשיים רבים, הם יחלקו איתכם בידע העצום שיש להם וכמובן באהבה הגדולה לתינוקות, ילדים ולמים בכלל, וכל זאת, בכדי שתצאו ותוכלו ישר לקפוץ למים.

לפרטים נוספים >>

לפרטים נוספים והרשמה, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מוכנים לקפוץ למים?
Ready to jump into the water?

07.08.22

לקוחות יקרים

ביום ראשון תשעה באב כל המרכזים של עולם המים פתוחים כרגיל למעט סניף קריית אונו – עירונית שיהיה סגור.

הסניף בבית נועם בקריית אונו בריכה טיפולית
פתוח כרגיל.