לארי סמואלסון – מטפל הידרותרפיה ומדריך שחייה בשיטת WEST

לארי סמואלסון - מטפל הידרותרפיה

יליד זימבבואה 1973 (לא, זו לא בדיחה…), נשוי לשלומית, אב ליובל וטלי המקסימות.

בצעירותי, שיחקתי טניס ובעיקר סקווש ואפילו השתתפתי בנבחרת הנוער במכביה. תמיד אהבתי ונמשכתי למים, אך את המפגש המחודש עם המים היה מקרי לחלוטין: במהלך לימודי השיאצו, הציעו לי ללמוד קורס וואטסו, ומאז (מ- 1998) לא יצאתי מתחום המים.

התחלתי את דרכי בתור מתנדב בבית איזי שפירא ובמהלך הזמן שילבתי קורסי הידרותרפיה שונים; שחיה שיקומית, הידרותרפיה בסיסי ומתקדם, הלוויק, באד-ראגאז, ג'הרה, וואטסו, הדרכת תינוקות במים, אי-צ'י… בוינגייט השלמתי קורסים של מדריכי שחיה ומצילים. באיזי שפירא התמחיתי בטיפול בילדים מדהימים עם נכויות התפתחותיות, מוטוריות ונוירולוגיות.

לאחר מספר שנים, התחלתי במקביל לעבוד בהידרותרפיה בעיקר עם מבוגרים בבריכה השיקומית בתל השומר ומדריך לשחיית פעוטות.

לאחר נסיון של 9 שנים בכל תחומי המים, ניהלתי בריכה שהייתה בבעלותי (larry's pool). הבריכה נתנה מענה לכל טיפולי המים השונים. אני אישית נהניתי להתמודד עם ילדים עם פחד מים שהצלחה עם כל ילד שכזה הוא בשבילי עולם ומלואו.

אני מאמין שדרך המים ניתן לשחרר כל פחד וכאב ובעיקר להגיע לתוצאות דרך הנאה ושמחה. "בעוד מאות שנים לאיש לא יהיה אכפת מה היה בחשבון הבנק שלי, באיזה סוג של בית התגוררתי או באיזו מכונית נהגתי, אך ייתכן שהעולם יהיה שונה משום שהייתי חשוב בחייו של ילד." (רובין שארמה).