שעות פעילות עולם המים בחגים ומועדים פולג נתניהת - עולם המים פולג נתניה נווה אביבים ת"אראשל"צנשר, חיפה קריית אונו (בריכה עירונית)רמת השרון (משה סנה 199)אימוני WESTERS

עידו הלר – מדריך שחייה וטריאתלון

עידו הלר - מדריך שחייה וטריאתלון

עידו הלר, 

יליד ישראל (1984), מתגורר בעתלית, שוחה מילדות וטריאתלט למרחקים ארוכים מסוף השירות הצבאי. 

לאחר תחרות איש הברזל הראשון שלי ב-2012 הצטרפתי לאימוני המאסטרס של עולם המים, אך את הטבילה הראשונה שלי באימון שחייה רכשתי מעבר לים באינדיאנה ארה"ב. 

במשך שלוש שנים רכשתי תארי מאסטרס בפסיכולוגיה שיקומית ובפסיכולוגיה של הספורט, וביצעתי את ההתמחות שלי עם נבחרת השחייה של אוניברסיטת BALL STATE אינדיאנה ( NCAA Division I). 

לצד חוויה זאת, רכשתי תעודת מאמן מהתאחדות הטריאתלון האמריקאית, ואחרי לימודי האקדמיים עברתי לבוסטון לאמן קבוצת מאסטרס מקומית ובאקדמיה לספורט בלוס אנג'לס. 

בקיץ 2018 חזרתי ארצה, ומיד קיוויתי להצטרף לצוות האימון כאן. כפסיכולוג בהתמחות חינוכית ופסיכולוג ספורט אני אוהב בעיקר לעבוד עם תלמידים-ספורטאים ומבוגרים בעלי שאיפות לבצע את הטריאתלון הראשון (והשני…והשלישי…) שלהם. 

האהבה שלי לשחייה מתבססת רבות על על ההבנה כי המים הוא המקום היחיד בעולם בו מכשיר פלאפון לא עובד, אנשים לא מדברים . . . והשקט מקל על העצמת הקשב (attention) הצר והפנימי הנחוץ כל כך לשיפור מוטוריקה, ריכוז ומיינדפולנס. 

עידו הלר - מדריך תריאטלון עידו הלר - מאמן שחייה ותריאטלון

מוכנים לקפוץ למים? יש לכם סתם שאלה או בירור? אנחנו זמינים בוואטסאפ

התחילו לייב צ'אט
Wisy - שיווק באינטרנט