עדכונים שוטפים בצל שגרת הקורונה >>

והזוכה הוא… היא… הם…

זוכרים את מבצע “שכרון החושים שלנו?”

מאירועי הפרקים הקודמים, או לטובת כל מי שפספס, עולם המים יצא במבצע בפייסבוק כשלזוכה הובטח 3 חודשים של שיעורי שחייה חינם, כשהמדריך הוא לא אחר מאשר אורי סלע – האיש והחתירה!

התנאי היה שהזוכה המאושר או המאושרת, יהיו בגילאי 20 ומעלה ושאינם יודעים לשחות חתירה. בנוסף, הובטח, כי כל השיעורים וההתקדמות יתועדו ויפורסמו, כדי שכולם יוכלו ליהנות…

לאור ההיענות המדהימה שלכם למבצע, החלטנו לצ’פר שני זוכים!

אז קבלו את השניים שתכף מתחילים להגשים את החלום:

לימוד חתירה

חיים בוגרד (שזכה באמצעות אחיו) – בן 21, אוהב לעשות ספורט אך אף פעם לא למד לשחות, לא יודע לא חזה ולא חתירה.

ו- ליז ישראל – אמא, חובבת מים, אך לא מצליחה לשחות חתירה. ליז ספרה לאורי שהחלום שלה הוא לשחות חתירה והמון זמן רצתה לעשות זאת, אך מרוץ החיים לא אפשר לה עד היום להגשים זאת.

לימוד שחייה

שניהם החלו את התהליך ביום ראשון על הבוקר והתרגשו מאוד. שניהם גם שאלו את אורי האם הוא מוכן לאתגר?  ברור! ולמקרה שחשבתם אחרת, אורי מתרגש לא פחות מכם…

יהיה מגניב!
    שיעור ראשון ליז – בשיעור הראשון, בדקנו את יכולת השחייה שלה ואיך הכי כדאי להתחיל. כחלק מהשיעור, למדנו העברת ידיים ישרות, רגליים ומנח נשימה. כבר לאחר השיעור הראשון בלבד, הצליחה ליז לשחות 25 מ’ חתירה עם סנפירים.   חיים – הגיע עם פחד מים, ללא כל ידע מוקדם בשחייה. בשיעור עבדנו על נשימה, שליטה בעצירת נשימה, ציפה, תנועות רגליים, חתירה ועיגולים בידיים. בסיום, אף הצלחנו לעשות 10 תנועות בחתירה. התהליך הולך להיות מדהים. שני השחיינים החדשים קיבלו תוכנית אימון והולכים לתרגל פעם נוספת השבוע.