לקוחות יקרים, חזרנו! כנסו לעדכונים >>
מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

דודה וילה

פורסם בקטגוריה: כללי ,

“דודה וילה “

או לפחות ככה הילדים שלנו קוראים לזה , חופשה של גברים בלבד  עם ילדים  והאם זה היה קל ? שיא החום, יבניאל  מעל הכנרת , חודש אוגוסט , 9 גברים, 16 ילדים , שישי עד ראשון..

אז לפני שאני מתחיל  חשוב לציין מראש שכל מה שאנחנו עושים זה למען הנשים  שלנו , אנחנו באנו לסבול ותדרכנו גם את הילדים שאם שואלים , אז סבלנו סבלנו וסבלנו ודוד בן??!!! הוא בא בשביל הילדים.

אז עכשיו בשיא הרצינות , חופשה של גברים בלבד זה הדבר הכי מצחיק כיף (ברוווור שזה לא כמו חופשה עם הנשים, אם יש מישהי שקוראת את הבלוג) ודרך אגב אנחנו מחזירים את הילדים מחונכים למופת, הילדים מורידים צלחות, עורכים את השולחן, אוכלים כל מה שמביאים להם, וכל היום בריכה, ג’קוזי, בריכה ג’קוזי, בריכה ג’קוזי עד שכולם מתחננים ללילה לבן, מסדרים אותם בחדרים שלהם ביחד “ללילה הלבן” אומרים להם רק לסגור את העיניים ל-2 דקות  וכולם נרדמים  🙂

בזמן הזה מוציאים את ה- T בון , את האנטריקות , נתח קצבים , פילה מיניון אבל סה”כ כל אחד מהגברים אוכל לא יותר מ- 100 גרם,  בחתיכות קטנות ועם מלח גס הכל כמובן עם יין אדום מעולה

ועוברים לוודקה סיפורים עד 2 בלילה, מישהו חייב להראות את ה-4X200 של ארה”ב לברר מהם המשחים שפלפס ניתח ב- 3 אולימפיאדות, פוליטיקה, על החיים ועוד….

ואני גאה גם מהילדים שלי שכל כך נהנים אבל מאוד בחבורת השחיינים האלה שגדלה לנו מתחת לאף, כן ברור שכולם שוחים בעולם המים, אבל גילאי 3+ שוחים מדהים, גב, חתירה, קפיצות ראש. חבל על הזמן!

בקיצור חופשה מהסרטים, למחרת קמים ביקיצה טבעית ב- 8:30, טוב נו רק אני קמתי ב- 8:30 וזה אחרי שהתחלתי להעיר את הילדים של כולם שיואכלו ארוחת  בוקר, כל השבוע אני קם ב- 4:48 ופתאום ב- 8:30 ??!!!

ואז שוב אותו יום בריכה, ג’קוזי, אייפד בצהריים אם רוצים שנ”ץ, בריכה, ג’קוזי…. נתח קצבים ועוד…

חזרנו ביום ראשון מרוצים אבל רעבים ישר לאימון ריצה ואימון שחייה, חייבים להוריד איך שהוא את הכל

במיוחד את הגלידה והגרעינים ב- 1:30 בלילה…

טוב אז עד דודה וילה של הילדים והגברים 2014  שיהיה חג שמח ושנה מדהימה!!