עדכונים שוטפים בצל שגרת הקורונה >>

אימון שחייה משותף עם ליז

פורסם בקטגוריה: לקוחות מספרים ,שיכרון חושים ,

השבוע, אורי החליט לפנק אותנו בקטע כיפי בשיעור. אימון משותף >> שכולל שחייה באותו הקצב אחד ליד השני, שחיה אחד אחרי השני בלי ללטף את הסנפירים של מי שלפני והכי נחמד זה שחיה עם נשימה כל שתיים ואז נותנים כיף אחד לשני.

כשקיבלתי את האימון, זו היתה הפתעה גדולה. זה לא רק אימון חד פעמי במהלך השיעור, זה גם אימון משותף אחרי השיעור. בשבילי, זה חלק מרגש שאורי חושב שאני הגעתי לרמה של ליז, היא שוחה מדהים!

אתמול הגעתי לבריכה ובדיוק שסיימתי ליז הגיעה, לא באמת יכולתי לעזוב בלי אימון משותף.

זה היה מדהים, דבר ראשון היא הראתה לי איך שוחים בסגנון דולפין, וגיליתי שאני לא ממש טוב בריקודי בטן.

המשכנו לעשות 50 מטר  עם סנפירים, יציאה כל דקה וחצי, זמן רצוי ל-50 עמד על דקה. מה שאומר שחצי דקה מנוחה בין כל 50.

ואז הבנתי כמה הרווחתי שאנחנו מתאמנים יחד. חוץ מזה שזה נורא כיף, זה גם משפר את התוצאות. היתה לי בעיה של רגליים שלא הצלחתי להוריד את הקצב ומלבד זאת, הכנסתי את היד למים יותר בסגנון של מתאבק..

כששחיתי ליד ליז היה מה שיאט אותי ויכניס אותי לתנועות נכונות. היתה לידי דוגמא לחיקוי ובסוף הסיבוב היה לי הערות שמהם יכולתי ללמוד איך כן לעשות בפעם הבאה.

המשכנו ל-50 בלי סנפירים, יציאה כל שתי דקות, כשהזמן הרצוי ל-50 זה דקה וחצי. שוב, היה לנו חצי דקה מנוחה.

חזרנו על 50 עם סנפירים כשזמן היציאה הוא דקה וחצי, אבל שהפעם שחינו אחד אחרי השני, כל פעם מישהו מוביל. זה היה קצת מצחיק שבכל פעם כשנתתי מכה לסנפיר, היא התחילה לצחוק, זה קצת קשה במים.

וסיימנו עם החלק הכי נחמד של הכיפים. זה מתאם אותנו בדיוק אחד לקצב של השני..

היום ליז סימסה לי באמצע השיעור שהיא בדרך לבריכה אם אני מגיע. יצאתי מהשיעור והגעתי לשם וחזרנו על הכל שוב. אחרי האימון השלמתי את כל הלימודים שפספסתי ברבע מהזמן מהרגיל. כנראה שאימון עם ליז זו תרופה מעולה ל-ADHD.

הכיף הגדול של לשחות בעולם המים זה כל האנשים מסביב. תמיד יש מי שיעיר ויסביר לי מה הטעויות, תמיד יש מי שיעודד שקשה.

החלק הכי כיפי הוא שיש שם את אורי וליז. אורי שמלמד בצורה מדהימה ומביא אותי לתוצאות שמעולם לא חשבתי שאני אוכל להגיע עליהם. לא חלמתי שאחרי  6 שיעורים אני אקבל אימון של 1.6 ק”מ ואחרי 7 שיעורים אני אקבל אימון של 2 ק”מ. זה פשוט לא יאמן. אני כבר לא מופתע משום דבר כשיש את אורי באיזור..

ויש את ליז שלשחות איתה זה חוויה מדהימה, השחיה טובה בהרבה ויש ערך מוסף של הדיבורים בין בריכה לבריכה..

אני כבר מחכה לאימון הבא.