לקוחות יקרים, חזרנו! כנסו לעדכונים >>
מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

פחד הפחדים בשחייה- שחיית לילה במים פתוחים

פורסם בקטגוריה: מקפריסין לישראל ,
הגעתם לפוסט השני בבלוג שמתעד צעד אחר צעד בדרך לשבירת שיא גינס- שחייה מקפריסין לישראל. במידה ועוד לא קראתם את הפוסט הראשון של הבלוג, תוכלו לקרוא אותו כאן>> שחייה בלילה בים מקפריסין לישראל

כן צחוקים …. ים סוער בחוץ, סערה, אודי-איש חיל הים מזהיר שכדאי הסתגלות קלילה בשחיית הלילה. הוא גם ארגן מצוף מיוחד עם נצנץ, קשרנו סטיקלייטים לכל המצופים ולמי שלא היה מצוף קשר סטיקלייט  לבגד הים. תדרכנו את כולם לאימון , כולם אמרו את מה שיש להם להגיד, בן אכל עלה של חסה כי הוא היה רעב אש… והתחלנו את ההפלגה, ג’וש ואבישג כמובן הגיעו כבקרי איכות של האימון שלנו, שלא נפספס כלום ונתאמץ מספיק בכל אימון ואימון.

התחלנו באימון: כולם קפצו למים, אני ויוסי על הסירה כדי לראות ולבדוק את הסימונים של השחיינים וכמובן לספור את כולם כל הזמן.

שחייה לילית בים עולם המים

בדקנו איך השחיינים רואים את הסירה הכי טוב וגם לא מסתנוורים וכך שחינו כ- 30-45 דקות ב-22:00 בלילה.

בסביבות השעה 23:00 קפצתי גם למים לסגור את השחייה, לראות ולהרגיש איך הולך , שחינו מהר יחסית וכל הזמן שמעתי רעשים חזקים מתחתי ומעלי, מתחת למים היה חשוך ולא ראינו כלום (אולי את הרגליים הסקסיות של אודי).

 הייתי חייב לראות כל הזמן את מקור הרעש הזה ואז פתאום, בבבוווווווווווווום להקת דגים כנראה אהבה את המצופים שלנו וממש עפו מעלינו שניים מהם ממש נכנסו לי בפנים והרגשתי כאילו מישהו נותן לי אגרוף בפנים ואומר לי: צריך להתכונן לההההההכל, כל שאר השחייה הייתי עם הראש למטה ומידי פעם מציץ העיקר לא לחטוף שוב את הדג  המעופף הזה בראש.

הגענו לשלב האימון של עלייה וירדה למים, לפי סדר עושים את ההחלפה ועולים לסירה, השחיין הראשון מתחיל לשחות כ- 7 דקות, היאכטה מפליגה קצת לפנים על מנת שהשחיין לא יצטרך לרדוף אחרי השחיין אלא רק יחכה לו  במים ויעשו את ההחלפה, הסקיפר בזמן העלייה, שם ניוטרל והשחיין עולה, מתחילים מהסוף אודי מספר 1 “זקן השבט” ואני הצעיר שבחבורה “הילד” בן 40 מספר 6 -קופץ למים ומתחיל לשחות, היה מדהים, שחיתי בקצב מהיר ונהניתי לראות את כולם ביאכטה. לא עברו 5 דקות ופתאום הרגשתי……….

נשיכה ברגל ומשהו לוקח אותי למטה …….. אני בולע מים בבהלה, אבל לפני שאני אספר מה היה:

קיבלתי היום לפחות מ- 20 אנשים שונים את הקישור הזה>>

כריש נשך מישהו בחופי הים התיכון.

הסתובבתי לבעוט בדג הגדול עם בהלה די רצינית ולשחות ספרינט לכיוון היאכטה כמו שתרגלנו שיש כריש או דג גדול, ממש תכננתי לעשות את אגרוף הקרטה, קפיצת הדולפין שלי המשולשת ולתת ספרינט של הלייף , אני יראה לו מי פה הכריש האמיתי!!!

אבל לפני הבעיטה והספרינט, הסתובבתי וראיתי אותו- את הכריש  האמיתי, אבל הכריש הזה טבעוני, זה היה בן ששחה ממש מהר על מנת לתפוס אותי.

תנסו לתאר את הלחץ??!?!!! אבל לא ציפיתי שמישהו יתפוס אותי פתאום ברגל.

בקיצור כמו שאומרים, היה פצצצצה של אימון כיף גדול, חבל על הזמן אז עד אימון הלילה הבא שיתקיים הפעם ממש בלב ים.. שם יהיה ממש מעניין… מבטיח לעדכן .

משחה מקפריסין לישראל