לקוחות יקרים, חזרנו! כנסו לעדכונים >>
מכירות:073-7579019
כל נושא:03-6992995
 |  כניסה ללקוחות  |  EN

מקפריסין לישראל- שלושה ימין לשחיית 380 ק”מ

פורסם בקטגוריה: מקפריסין לישראל ,

מקפריסין לישראל בשלושה ימים המסלולטוב אז ככה: ממש אחרי 4 ימים מדהימים במרום גולן ואחרי אימון לילה עם גובה גלים של 2 מ’, אני יושב וכותב…

אתחיל באימון הלילה, הפעם הים היה מאתגר במיוחד, היאכטה זזה לה ימינה ושמאלה, הרוח חזקה, אנחנו עם מעילים, השעה 23:00 בלילה וכולם מוכנים כבר לקפוץ למים ובמיוחד לצאת מהמים  🙂

בניגוד לאימונים הקודמים שעשינו יותר החלפות, עלייה וירידה הפעם שחינו כ-שעה+ (מעל 4 ק”מ בקצב גבוה), המטרה- כל 5 דקות שחיין אחד מוביל על מנת לראות איך הוא שומר במדויק על 15 מ’ לצד היאכטה, איך היאכטה מתמודדת בהתקדמות איטית מאוד בגלים גבוהים מאוד ומה רואים יותר טוב? את הסטיקלייט? ואם כן איזה סטיק לייט הכי בולט?  איך עולים בסיום על סולם שהיאכטה עולה לשמיים ויורדת?

ובעיקר בעיקר איך הלב דופק 3 ימים לפני????!!!!

שחיה בלב ים בלילה

האימון היה מושלם: שחינו, שחינו ועוד קצת שחינו, ממש משמעת לילה, אני כל הזמן מסתכל על הקצב ורואה שהוא גבוה במיוחד, כולם בטירוף, שומרים על קו ישר, מידי פעם מגיעים ל-10 מ’ מהסירה אבל ישר מתקנים ל-15-20 מ’, הסירה עולה לגבהים ופתאום התחלתי לחשוב על החברה בסירה איך הם מרגישים?? במיוחד על ארז. ארז אמיר שחיין עולם המים שהתנדב לקחת על עצמו את כל עניין הבישול אמר לי עם חיוך ענק ומרגיע אתם נראים מעולה ואנחנו על הסירה עששששר.

אחרי שעה עליתי לסירה להביא את מצלמת ה-גו פרו שלי ולקפוץ שוב למים, המדוזות מתחת למים, הסירה עולה ויורדת והנבחרת המטורפת הזאת שוחה כמו סיירת עילית  במים! כל תנועה מתוזמנת, הסדר ידוע וכולם בשקט מטורף, רק הכוכבים צופים בנו ואומרים לעצמם איזה משוגעים.

סיימנו את האימון ב- 1:00 לפנות בוקר אוכלים ממגוון המטעמים שכל אחד הביא: עוגות, פוקצה שארז אכין ועוד…

סוגרים פינות אחרונות ונוסעים הביתה, יש לי רק עוד 3 שעות לישון לפני אימון המאסטרס ואז נוסעים למחנה אימון במרום גולן

מחנה אימון מרום גולן

מחנה אימון נדיר עם 90 שחיינים, כ- 40 מהם לא היו עדיין במחנה אימון. היה נדיר!! אני חייב לכתוב בלוג שלם על אחד המקומות המקסימים בישראל ולא רק בגלל המיקום אלא המון בזכות האנשים.

אז חוזרים ל-3 ימים לפני, המיתרים מוכנים, המסלול כבר שונה 100 פעמים אבל נראה כאילו הוא סגור, צוות החלוץ יוצא בשני לקנות חפצים ולסדר את היאכטה

אורי סלע שחייה בים בלילה

ואני…. אני צופה בים, נרגע מהים, מעריך אותו אבל גם צופה בסכנות הגדולות.

אנחנו באים להינות מאתגר שאף אחד עוד לא עשה, אבל כמו שאני אומר לכולם אני בא להינות ולא בכל מחיר, אני והחברה המדהימה: לוק, בן, עודד, עמוסי, אודי וכמובן צוות היאכטה: ארז, אודי ונמרוד.

כולם מוכנים אבל ממש מוכנים כמעט להכל.

ועכשיו הכל תלוי בים , אני מאמין שאני אכתוב כל יום ואנסה לשלוח לכם עדכונים אבל אולי זה הבלוג האחרון לקראת הנסיעה.

אז נתראה בחוף בהרצליה ביום ראשון…..( בשאיפה)

אורי