הידרותרפיה

בהידרותרפיה (טיפול במים), המים החמים יעניקו לכם שלווה ורגיעה ממירוץ החיים. כוחם הנפלא של המים בשילוב צוות העילית שלנו, יעניק לכם חוויה מיוחדת - תלמדו לשחות נכון ובאופן המותאם לגוף, לשחרר כאבים, מפרקים ושרירים, להתחזק, להימנע מניתוחים וחשוב לא פחות - ליהנות מכל רגע בתהליך.

shadow

סוד ההידרותרפיה של עולם המים

הסוד שלנו, הבידול ומה שהופך אותנו למה שאנו אלו צוות המטפלים. הצוות בהנהלת איילת נגלי המדהימה, הוא צוות מטפלי עילית אשר נבחנו ונבחרו בקפידה רבה.

גם אם באתם בעקבות המלצה, אין תחליף לחיבור ולהרגשה האישית. מלאו את הטלפון משמאל ונזכה להכיר מקרוב. אם לא תהיו מרוצים, לא תשלמו.

אבחון הידרותרפיה בעולם המים – צפו בתהליך

הידרותרפיה באה מהמילה הידרו = מים ותרפיה = טיפול, והכוונה היא טיפול במים.

למים סגולות מרפא מדהימות שאין ביבשה, כגון הלחץ ההידרוסטטי שהוא לחץ המים על הגוף שעוזר להוריד נפיחויות, שחרור שרירים, גורם לריאות לעבוד בלחץ גדול יותר ובכך לשפר את הנשימה, אסטמה מזרים את הדם, משחרר מתחים ועוד…

חוסר המשקל של המים מאפשר לנו לחזק שרירים ללא נשיאת משקל הגוף ולכן הטיפול במים מדהים גם לאנשים שלאחר ניתוח להחלפת מפרק, בעיות יציבה, חוסר סימטריה של הגוף, תרגול הליכה ועוד…

שקט במים – השהייה עם הראש במים מרפה את הראש, המחשבות, משחררת מתח וסטרס, ולכן המים כל כך טובים לילדים עם הפרעות התנהגות, בעיות קשב, PDD ,CP, כאבי ראש, כאבי מפרקים ועוד…

בעולם המים אנו מחלקים את הטיפול ל-5 חלקים (4 חלקים ועוד חלק חמישי שהוא חובה):

  1. תרגילי הידרותרפיה לחיזוק: הכוונה היא לתרגילים שאנו מלמדים אתכם על מנת לחזק את השרירים, לשמור על המפרקים, יעזרו ליציבה ועוד…
  2. שחייה טיפולית – שחיית WEST: המטרה היא ללמוד שחייה שיכולה לעזור לכם לטפל בעצמכם באופן עצמאי. טכניקת השחייה משחררת מפרקים כגון גב וצוואר ומותאמת לכם באופן אישי.
  3. מתיחות במים: הכוונה היא ללימוד תרגילים שיאריכו את השרירים ובכך ישמרו על המפרקים ויאפשרו לכם להתאמן ולהתחזק ללא כאבים.
  4. הטיפול הפאסיבי: כגון וואטסו, ג'הארה, ווטרדנס (Water Dance) ועוד… מטרתן היא להרפות את הגוף, לשחרר מפרקים, להאריך שרירים ועוד…
  5. תרגול אישי: ללא תרגול אישי של לפחות פעם אחת נוספת, יהיה קשה מאוד להגיע לתוצאות. בתרגול האישי אנחנו לומדים לעשות לבד, מבינים מה אנו מבצעים נכון ומה לא, לומדים על הגוף ועוזרים לעצמנו להצליח, והחשוב מכל – המטרה היא ללמוד לעשות את התרגילים לבד, על מנת שבסיום תקופת הטיפולים תוכלו לתרגל ולחזק את הגוף והנפש באופן סדיר.

למי מתאים הטיפול ההידרותרפי, למי שחייה שיקומית, ולמי זה לא מתאים?

הידרותרפיה הנה טיפול במים, בו הצוות המקצועי שלנו משתמש בידע העשיר שלו ובתכונות המים על מנת להגיע לתוצאות מדהימות בהגעה למטרות, רגיעה, תנועה, חילוף חומרים, שינוי אורח חיים ועוד.

הידרותרפיה ושחייה שיקומית מטפלת בכל הבעיות האורתופדיות לאחר תאונות, לפני ואחרי ניתוחים, כגון: בעיות גב תחתון (היצרות בתעלה, פריצות דיסק, בלט או כל כאב אחר), צוואר (הנובע ממתח נפשי, פריצת דיסק, תזוזת חוליה), כאבי כתפיים (כתוצאה מדלקת בגיד, מתיחה, פציעת שחיינים, כתף קפואה, הסתיידות), כאבי אגן, הקרנות לרגליים, לאחר החלפת מפרקים, ברכיים, קרסול, נקעים, קריעת שרירים חוזרים וחוסר איזון שרירי.

אורי נותן טיפול הידרותרפיה